Olej kokosowy rafinowany – nacomi

Chociaż zapach kokosa ma grono swoich zagorzałych wielbicielek i wielbicieli, to są również tacy, którzy za tym słodkim aromatem nie przepadają. Chcieliby jednak skorzystać z odkrytych ostatnio na nowo dobrodziejstw oleju kokosowego. Teraz oni również mogą to zrobić, sięgając po Olej kokosowy rafinowany marki Nacomi. Nie ma on żadnego zapachu, ale świetnie działa na skórę – można go stosować bezpośrednio na nią albo komponować na jego bazie własne kosmetyki.

Olej kokosowy rafinowany – nacomiOlej kokosowy w wersji rafinowanej jest w 100% naturalny. Pod względem właściwości zdrowotnych jest o jedną trzecią uboższy niż jego nierafinowana wersja. Ale dzięki temu może być również tańszy. Mimo że nieco mniej bogaty w składniki aktywne, to i tak pozostaje bezcennym, naturalnym kosmetykiem. Przyda się posiadaczom cery ze skłonnością do wyprysków – skutecznie je zwalcza i ułatwia ich gojenie. Skórze wrażliwej i przesuszonej zaś pomaga odzyskać utracone nawilżenie. Łagodzi skutki nadmiernego opalania się i przyspiesza gojenie się ran. Jakie jeszcze korzyści możemy mieć z korzystania z oleju kokosowego?

·         nawilża, ujędrnia i zmiękcza skórę, zapobiegając jej przesuszeniu oraz łuszczeniu się, łagodzi zmiany, które już się pojawiły;

·         ma działanie przeciwzmarszczkowe;

·         sprzyja zdrowemu, promiennemu wyglądowi skóry;

·         łagodzi objawy związane z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry i egzemą.

 Sposób użycia: olej możemy nakładać na skórę całego ciała, twarz i włosy, a nawet zęby – delikatnie je wybiela. Przed aplikacją musimy odrobinę oleju ogrzać w dłoniach. Można dodawać go do używanych na co dzień  kosmetyków lub wsmarowywać bezpośrednio z opakowania.

Produkty Nacomi dostępne są w dobrych drogeriach, na przykład w Hebe.

Opakowania: 100 ml i 200 ml

Ceny (odpowiednio): ok. 12 zł i 19 zł