Bezpieczna i łatwa stylizacja włosów – na karnawał i nie tylko

Co roku karnawałowa moda trochę się zmienia, zarówno w przypadku kreacji, jak i fryzur, ale potrzeba stylizacji włosów pozostaje niezmienna. Często w krótkim czasie musisz zmienić się w królową nocy, dlatego stylizacja powinna być szybka i łatwa do wykonania. Nie można przy tym zapomnieć o bezpieczeństwie włosów, dlatego warto postawić na sprawdzone urządzenia.

Choć każda z nas podczas karnawałowych zabaw, i nie tylko, chce czuć się pięknie, potrzebujemy różnych urządzeń do stylizacji włosów. Posiadaczkom loczków i niesfornych włosów przydadzą się bezpieczne dla włosów prostownice, dla tych z prostymi włosami pomocne okażą się lokówki, i to najlepiej automatyczne, a wszystkie panie z pewnością będą zadowolone z możliwości szybkiego i bezpiecznego wysuszenia włosów. Czas postawić na wygodę i bezpieczeństwo jakie oferują urządzenia marki Philips.

Perfekcyjne prostowanie i odpowiednie nawilżenie

Prostowanie włosów wcale nie musi być dla nich szkodliwe – przekonaj się o tym z innowacyjną prostownicą Philips z unikalną technologią MoistureProtect. Dzięki niej czujnik urządzenia diagnozuje poziom naturalnego nawilżenia włosów 30 razy na sekundę i automatycznie reguluje temperaturę płytek prostujących, aby dostosować ją do potrzeb włosów i chronić je przed przegrzaniem. Podczas prostowania włosy zachowują odpowiednie naturalne nawilżenie. Nie musisz obawiać się także zbyt dużego nacisku na włosy. Ruchome płytki prostownicy Moisutre Protect zmieniają położenie, gdy nacisk na włosy podczas prostowania jest zbyt duży, co chroni strukturę włosa przed uszkodzeniem i minimalizuje prawdopodobieństwo jego złamania. Prostownica zapewnia też pielęgnację jonową.

Dodatkowo nie zmarnujesz czasu na oczekiwanie na nagrzanie prostownicy. Wydajna i szybka grzałka o wysokiej mocy gwarantuje krótki, tylko 15-sekundowy czas nagrzewania! Z kolei dzięki wysokiej mocy wydajnej grzałki stylizacja jest szybsza, ponieważ do wyprostowania włosów wystarczy mniej pociągnięć.

Loki tworzone automatycznie

Philips ProCare HPS940 anna dereszowska aLoki są fryzurą ponadczasową i idealnie sprawdzają się na eleganckich przyjęciach, jak i szalonych imprezach. W ich przygotowaniu pomocna będzie automatyczna lokówka Philips ProCare, która automatycznie nawija włosy na rozgrzany wałek. Tytanowo-ceramiczna powłoka wałka doskonale przewodzi ciepło, a dzięki niezwykle gładkiej powierzchni wałek łatwo przesuwa się po włosach, szybko je podkręca i nadaje im piękny blask. Aby Twoje loki wyglądały naturalnie, możesz skręcić je w różnych kierunkach lub użyć funkcji automatycznego kręcenia, łącząc oba kierunki.

Dodatkowo po trzy ustawienia temperatury (170,190 i 210°C) i czasu stylizacji (12, 10 i 8 s) umożliwiają uzyskanie dowolnego typu loków – zarówno mocno, jak i luźno skręconych. Wybierz temperaturę dostosowaną do swojego typu włosów i zastosuj odpowiednie ustawienie czasu, aby uzyskać loki jakich oczekujesz. A jeśli Twoją zmorą jest układanie loków z tyłu głowy, automatyczna lokówka Philips ProCare pozytywnie Cię zaskoczy! Dzięki ergonomicznej i czułej konstrukcji tworzenie i układanie loków, nawet tych z tyłu głowy, jest naprawdę proste. Nie musisz też obawiać się o przegrzanie włosów lub przypadkowe poparzenie dłoni.

Szybkie i bezpieczne suszenie

anna dereszowska HP8372Z urządzeniami Philips każda z pań może wystylizować odpowiednią fryzurę, nie wybierając pomiędzy skutecznością i szybkością a zdrowiem włosów. Warunek ten spełniają także suszarki Philips, a zwłaszcza suszarka MoistureProtect. Podobnie jak w przypadku prostownicy, suszarka za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy, dzięki czemu czujnik MoistureProtect mierzy temperaturę włosów i automatycznie zmniejsza, a następnie zatrzymuje nagrzewanie, kiedy włosy są suche. Jest to zatem wspaniała ochrona włosów przed przegrzewaniem. Dodatkowo funkcja kontroli temperatury ThermoProtect zapewnia optymalną, zalecana przez ekspertów temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Z kolei funkcja zimnego nadmuchu  umożliwia korzystanie z intensywnego nadmuchu chłodnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu wykończenia i utrwalenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu. Dodatkowo suszarka Mosture Protect zapewnia pielęgnację jonową, dzięki czemu włosy stają się gładkie i lśniące – w sam raz na karnawałową zabawę.

Rekomendowane ceny detaliczne wymienionych urządzeń Philips wynoszą:

Prostownica Moisture Protect HP8372 – 369,00 PLN

Lokówka ProCare HPS940/00 – 449,00 PLN

Suszarka Moisture Protect HP8280/00 – 369,00 PLN