God Save Queens – nowa kolekcja na sezon AW15/16

W ciągu roku stworzyli prężnie działającą markę, która podbiła serca gwiazd, topowych modelek, blogerek i rzeszy kobiet na całym świecie. Po sukcesie ostatniej kolekcji i zdjęciach Kylie Jenner w komplecie GSQ SET właściciele marki nie spoczęli na laurach. Właśnie prezentują najnowszą kolekcję.

Tym razem eteryczna i subtelna koronka została zastąpiona grą detali skoncentrowanych na formach, wycięciach i niestandardowych mariażach. Najnowsza kolekcja marki God Save Queens stanowi połączenie koronek, skórzanych aplikacji, mikrofibry i gum. Całość ujęta została w kobiecą, ale dość prowokującą całość. Pozornie sportowe modele niosą za sobą mnóstwo seksapilu dzięki zmysłowym, głębokim wycięciom, perfekcyjnemu dopasowaniu i licznym przezroczystościom.

„Moim zamysłem było stworzenie krótkiej, esencjonalnej kolekcji. Przygotowana wraz z fotografem, Łukaszem Ziętkiem oraz modelką Paulą Bułczyńską kampania wizerunkowa doskonale odzwierciedla charakter najnowszych modeli. Udowadnia, że każdy, najmniejszy szczegół został tu perfekcyjnie dopracowany.” – tłumaczy Karolina Bernaciak, założycielka i projektantka marki God Save Queens.

Kampania wizerunkowa God Save Queens to klasyczna historia pokoju pełnych luster. Patrząc na jedno odbicie, zauważasz kolejne i następne odkrywając najdrobniejsze ujęcia i detale. Taka także jest najnowsza kolekcja – sukcesywnie odkrywa skrywane w sobie niuanse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj