Przełamując konwencję – zimowa kampania DIVERSE

Kolekcja DIVERSE na sezon AW2015 to nowatorskie spojrzenie na zimowe stylizacje dla kobiet i mężczyzn charakteryzujące się nieoczywistymi rozwiązaniami. W chłodne dni DIVERSE zachęca do opatulania się, łączenia warstw oraz eksperymentowania z fakturą i kolorem.

Przygotowując damską kolekcję projektanci podążali nie tylko za obecnymi trendami, lecz przede wszystkim za złożonością kobiecej natury i wpisany w nią dualizm. Dlatego na zimową edycję składają się dwie, dopełniające się linie: dzienna EXISTENCE oraz limitowana, wieczorowa DISSONANCE. Pierwsza to mariaż mody ze sztuką konceptualną, skupiającą się na samym procesie tworzenia. Druga stawia na kontrast i łączenie z pozoru niepasujących elementów. Kolorystycznie w obu dominuje czerń i ciemny grafit przełamywane na przemian ciepłymi beżami i chłodnymi szarościami.

Klientka Diverse jest zdecydowana, ale niepokorna. To kobieta stawiająca na minimalizm zaprezentowany w sposób zaskakujący, czasem nawet kontrowersyjny. Często działa na przekór, dlatego zimą jej garderoba staje się przeplatanką przywołujących letnie wieczory, zwiewnych tkanin i otulających, wełnianych swetrów o grubym splocie. W jej niekrępujących ruchów, wielowarstwowych stylizacjach proste kroje dopełniają wyraziste elementy: bogate nadruki, futerko przy wykończeniu kaptura lub czapki, czy motyw splatających się pasków, który pojawia się na butach i torebce. W najchłodniejsze dni wybierze przyjemne dla ciała i miłe w dotyku puszyste swetry oraz chroniące przed mrozem ponczo i długi szal.

Kolekcja męska, analogicznie do damskiej także występuje w dwóch liniach. Z tą różnicą, że stanowią one odrębne, zupełnie od siebie niezależne edycje. STILL ABANDONED to kontynuacja zapoczątkowanej jesienią koncepcji, której tło stanowią industrialne przestrzenie oraz motyw walki z pochłaniającym miasto żywiołem dzikiej roślinności. Still Abandoned, oprócz nowych modeli kurtek, spodni, czy akcesoriów został wzbogacony także kolorystycznie. Zimą, poza szeroką gamą szarości, czerni i grafitu zobaczymy także głęboki, odcień winnej czerwieni, który pojawia się na bluzach, koszulkach, czy czapkach.

 

Druga linia URBAN SARTORIAL to bardziej wyrafinowana propozycja. Jej styl zdeterminowany został przez odważną bazę kolorystyczną, gdzie w roli głównej występuje czerń o metalicznym odcieniu gun metal przełamana klasyczną bielą. Tu także nie zabraknie winnego bordo, które subtelnie wychyla się spod precyzyjnego wykończenia wzmacniając powściągliwy charakter całej kolekcji. Obie edycje, skierowane do aktywnie żyjących mężczyz, stawiają przede wszystkim na praktyczność rozwiązań, komfort i wygodę noszenia.

 

Męska i damska odsłona zimowej kolekcji DIVERSE 2015, obrazująca dynamiczną różnorodność skoncentrowaną na użytkowych, prostych fasonach w swobodnym, miejskim stylu, jest już dostępna w 250 salonach sprzedaży oraz na www.diversesystem.com. Tłem całej kolekcji są najnowsze trendy, jednakże marka ponad wszystko zawsze stawia na swój własny, niepowtarzalny i indywidualny styl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj