Wstań z uśmiechem na twarzy!

Leżysz spokojnie na łóżku, ciepłe promienie słońca powoli budzą cię ze snu i nagle rozlega się okropny ryk. Nie, to nie ryk, to dźwięk twojego budzika. Czas wstać i zabrać się do pracy. Gdyby tylko tak Ci się chciało jak się nie chce. Jak to zmienić?

Wstawaj, szkoda dnia

Sposobów na początek dnia jest mnóstwo. Wiele ludzi zaczyna dzień od kawy lub od niezdrowego zestawu kawa i papieros. Czarny napój zamień na wodę z cytryną, a czarny dym puść z dymem. Witamina C da Ci kopa na początek dnia. Woda z cytryną pobudzi trawienie i dobrze nawodni twój organizm. Po całej nocy żołądek jest pusty, a organizm lekko odwodniony.

kayka1

Ruch to zdrowie

Woda z cytryną nie postawi Cię na nogi jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. Warto włożyć w to nieco więcej wysiłku. Poranna rozgrzewka to bomba energi, która rozrusza ciało i duszę. Śpiąc nie wiele się ruszasz. Twoje mięśnie wtedy nie pracują, więc rano zadbaj o to, żeby je rozgrzać. Niekoniecznie do czerwoności, wystarczy że potańczysz do ulubionej muzyki, zrobisz kilka pajacyków, przysiadów… A może będziesz mieć ochotę na więcej?

kayka3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj