Inspiracje w Sieci

Piękna złota jesień inspiruje i zachęca do noszenia modnych stylizacji. Naszym faworytem w tym sezonie są sukienki, ale w tym sezonie zauważamy dwa mocne style. Monochromatyczność i przepych. Nam podobają się oba, więc sprawdziliśmy co jest modne w Sieci. Oto propozycje.

 Dziewczęca, delikatna, podkreślająca nogi sukienka w połączeniu z klasyką – ramoneską i czarnymi dodatkami stworzy bardzo miejski look, który świetnie sprawdzi się również wieczorem. W tym sezonie zdecydowanie eksponujemy nogi i jeden mocny akcent. Dobrym wyborem są w takim przypadku wszelkiego rodzaju wzory, które sprawiają, że całość nie jest nuda.

Inspiracje w Sieci_Stylizacja 1

Miejski styl to również minimalizm, który nie musi być oczywisty. Sukienka z bawełny z obniżoną talią, podwójną falbaną i najmodniejszym kolorze każdego sezonu to idealna propozycja na co dzień. Doskonale sprawdzi się w szkole, w pracy czy na uczelni. Kolor sukienki pozwala łączyć ją z różnymi dodatkami. Tutaj możesz szaleć dowoli. Nas inspiruje zestawienie szarości z brązami i beżem.

Inspiracje w sieci

Nasza ostatnia propozycja również w klimacie miejskiego szyku to połączenie elegancji, seksapilu z wygodą i  oversizem. Sukienka z przedłużonym tyłem podkreśla i wydłuża nogi, dlatego będzie idealna do wysokich kozaków. Proste jesienne stylizacje nie musze być przecież nudne.

Inspiracje w sieci_Stylizacja 3