Lidia Kopania: Nie spędzam godzin przed lustrem, by pielęgnować twarz. Moim uniwersalnym kosmetykiem jest serum z witaminą C

06822a068b 1392887495 kopania pielegnacja

Wokalistka podkreśla, że nie poświęca zbyt dużo czasu na codzienny makijaż i zabiegi pielęgnacyjne. Jej zdaniem, skórze twarzy najwięcej korzyści przynoszą dobre kremy, witaminowe serum i aktywność na świeżym powietrzu. Lidia Kopania zachęca też do stosowania kosmetyków organicznych, które są produkowane na bazie naturalnych składników.

Mam mnóstwo ulubionych kosmetyków, ale w sumie chyba najbardziej lubię serum z witaminą C, dlatego że rozjaśnia i w ogóle wspaniale działa – mówi agencji informacyjnej Lidia Kopania, wokalistka.

Lidia Kopania przyznaje, że coraz częściej rezygnuje z kosmetyków sztucznych, a wybiera organiczne. Są równie skuteczne, a przy tym łagodniejsze dla skóry i nie powodują podrażnień.

One wspaniale działają, są pozbawione różnych substancji chemicznych negatywnie działających na skórę i osłabiających działanie naturalnych składników – mówi Lidia Kopania.

Wokalistka podkreśla, że nie jest typem kobiety, która spędza godziny przed lustrem tylko po to, by po wykonywać przeróżne zabiegi pielęgnacyjne. Ma jednak swoje szybkie, ale skuteczne sposoby na dbanie o skórę.

Nie robię niczego nietypowego, jest to bardzo standardowa pielęgnacja: demakijaż, krem na noc, krem pod oczy, po prostu – mówi Lidia Kopania.

Zdaniem wokalistki zbawienny wpływ na kondycję skóry twarzy ma ruch na świeżym powietrzu i optymistyczne nastawienie do życia.

Bardzo lubię biegać, to jest podstawą mojej pielęgnacji. Do tego dobry nastrój. Kiedy wszystko się wali i nic nie sprzyja, to trzeba zrzucić z siebie to, co negatywne, i po prostu myśleć pozytywnie – dodaje Lidia Kopania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj