Polscy i Międzynarodowi projektanci kolejnej edycji Celebration Fashion Festival

Kolejna edycji Celebration Fashion Festival już za kilka dni, tym razem na wybiegu swoje najnowsze kolekcje zaprezentują nie tylko polscy projektanci, ale i designerzy prosto z Francji, Szwecji czy też Danii, jak i prosto ze słonecznej Kalifornii! Zanim jednak zobaczymy ich najnowsze kolekcje 10 Lipca w ekskluzywnym klubie Pacha Poznań, warto zapoznać się z ich wizjami przedstawianych kolekcji, ponieważ niejednokrotnie historie ich powstawania są niezwykle interesujące.Celebration Fashion Festival

Zalla by Sara Zalewska. Dzieła młodej projektantki odzwierciedlane w awangardowej odzieży, które powstają dla kobiet o najbardziej nietuzinkowych gustach. Zalla po raz pierwszy stworzyła kolekcje również dla mężczyzn, którzy poszukają odważnej kombinacji stylów. Zalla for men – to delikatna ekstrawagancja z silnym odniesieniem do stylu sportowego.

Agnieszka Sordyl projektuje i wykonuję biżuterię artystyczną z kamieni naturalnych. Szlachetność materiałów i dbałość o szczegóły decydują, o jakości tworzonych kolekcji, w których każda Kobieta znajdzie dla siebie niepowtarzalny drobiazg. Projektantka proponuje biżuterię w różnych przedziałach cenowych, tak, aby spełnić oczekiwania wszystkich Klientów, również tych, dla których cena stanowi istotny element zakupu. Ponad to marka współpracuje ze sklepami, galeriami, projektantami i stylistami. Organizuję również eventy dla Klientek we współpracy z innymi firmami modowymi lub kosmetycznymi, w trakcie, których Panie mają okazję poznać kolekcję i zakupić wybrane modele. Biżuteria była prezentowana również w sesjach modowych, pokazach, mediach, filmach a także w klipie Kory Jackowskiej oraz Magdaleny Steczkowskiej.

Madame Lala istnieje od sierpnia 2013. To marka stworzona dla odważnych indywidualistek. Założycielką marki jest Katarzyna Kluczyńska, z zawodu technik grafik, projektantka i stylistka. Inspiracje czerpie z wszechświata. W swoim Atelier Krawieckim tworzy limitowane serie i pojedyncze egzemplarze, szyte również na miarę. Część rzeczy jest ręcznie wykańczana. Katarzyna Kluczyńska, z zawodu technik grafik – Liceum Plastyczne Bydgoszcz projektanta, stylistka i konstruktorka odzieży – Szkoła Mody Even Poznań warsztaty w Katedrze Mody Warszawa 2014, 2 razy półfinalistka Off Fashion w Kielcach, Nagroda, jako Odkrycie w konkursie Szyciowy Blok Roku 2012.
Natomiast kolekcja wiosna lato 2016 Agnès Wuyam została stworzona dla lubiących połączenie sportu i elegancji.

Studio Matylda Fashion Design od 15 lat szyje i projektuje przeważnie sukienki dla kobiet. Założycielka marki od czterech lat mieszkam i pracuje w Szwecji.

ZoCCo to firma modowa działająca na rynku polskim od ponad roku, kreująca nowe spojrzenie na kobiecość. Nasze projekty odkrywają dawno zapomniane aspekty prawdziwej kobiecości, ukazują delikatność, zwiewność i zmysłowość. Marka ZoCCo to projekty przede wszystkim nie typowe i nie standardowe, wypuszczane w krótkich seriach tak, aby każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo. Jak mówi Magdalena Bisiorek, właścicielka i projektantka marki w swoich działaniach stawiamy na promocję produktu polskiego!

ZIPZ SHOES to pierwszy i jedyny na świecie system zamiany wierzchu (COVERS) buta. Pomysł powstał w słonecznej Kalifornii, gdzie została opatentowana nowa technologia odpięcia i przypięcia innego, nowego wierzchu buta do jednej podeszwy. Buty ZIPZ są ręcznie robione, aby zapewnić komfort, jakość i niezawodność. W ciągu kilku sekund można zmienić buty ZIPZ z wysokich na niskie o różnych kolorach i wzorach. Buty ZIPZ to nowa moda, funkcjonalność i świetna zabawa. Buty ZIPZ całkowicie różnią się od innych rodzajów obuwia na rynku. Jest to młody, dynamiczny i zabawny styl dla każdego. Dzięki niezwykłej i nowoczesnej gamie dostępnych stylów można wymieniać wierzch(COVERS) buta do jednej podeszwy tyle razy ile chcesz, aby stworzyć unikalny wygląd. Nie musisz za każdym razem, jeśli chcesz zmienić kolor swoich trampek kupować nowych, wystarczy zmienić wierzch (COVERS).

Love Saints Kolekcja jest dla kobiety odważnej i silnej, z charyzmatycznym uśmiechem i poczuciem własnej wartości.

Marka CandyFeathers została stworzona z myślą o odważnych, pewnych siebie kobietach. Tworzymy stroje estradowe cieszące się dużym zainteresowaniem wśród tancerek, modelek oraz hostess, chcących wyglądać nieprzeciętne i seksownie na rożnych eventach. Naszymi strojami chcemy zachęcić zwykle dziewczyny do wprowadzenia kolorów do szarej rzeczywistości. Stroje CandyFeathers mogą być idealnym outfitem na festiwal muzyczny. Czerpiemy inspiracje z festiwali na Majorce, Malcie, Ibizie czy Chorwacji. W tych miejscach, szczególnie latem, człowiek zapomina o codziennej rutynie i rzuca się w głąb zabawy i pozytywnej energii. Chcemy, aby nasze stroje odzwierciedlały radość towarzyszącą tym imprezom. Chcemy pokazać, że bielizna nie musi być noszona pod ubraniem, ale może stać się jego głównym punktem.

O projektantach wyjątkowej marki, która na wybiegu zaprezentuje swoją najnowszą kolekcje obuwia i torebek można powiedzieć parę słów, które za to odsłonią całą prawdę, bo AnnaFeledyk to spełnienie marzeń o torebce prostej, praktycznej i po prostu pięknej…

RabbitRabbit! To polsko-duńska marka odzieżowa utworzona w 2014 roku. Powołana została do życia by budzić w ludziach radość I poprzez modę wywoływać pozytywne emocje. Inspiracje czerpiemy ze świata bajek i baśni, gdzie niemożliwe staje się możliwe, gdzie magia przeplata się z rzeczywistością, gdzie teatr igra z życiem codziennym. Stawiamy na doskonałe krawiectwo, jakość produktu I uczciwość. Krój jest kobiecy, zabawny, czasem ekscentryczny, niepokojący, ale zawsze wywołuje pozytywne emocje I uśmiech na twarzy. I wciąż to są proste formy, proste fasony I proste wzory z lekkim przymrużeniem oka. Głównym projektantem marki jest Gizella Mazur. Ma 35 lat i na stałe mieszka w Krakowie. Swoje życie I pracę dzieli między Krakowem a Kopenhagą, gdzie mieszka jej życiowy partner I współwłaściciel marki RabbitRabbit! Gizella poprzednio pracowała, jako dekorator wnętrz I visual merchandiser, ale tak naprawdę to moda zawsze była jej wielką pasją. Już, jako mała dziewczynka lubiłam szmatki. Robiłam swoim lalkom malutkie ubranka I nadawałam im przedziwne imiona. Jako dorosła osoba zamieniłam szycie dla lalek na projektowanie ubrań dla kobiet. To naprawdę bardzo inspirujące móc robić to, co się tak bardzo kocha, tłumaczy Gizella.

Projektantom i markom odzieżowym towarzyszyć będą również tacy partnerzy jak Moët & Chandon, jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce – Hotel Andersia, nowa marka odzieżowa byPOLALA, niezwykła biżuteria Pik Bijou, buty ukochane przez gwiazdy – Celebrity, CapZone.pl, przedstawiciel najlepszego sprzętu fryzjerskiego na świecie – Remington Polska, niezwykle uroczy Dworek Biesiadny, oraz ostatnio coraz bardziej popularne Tatsy.pl i Bizutattoos, Fundacja Future In Fashion, Design On Top. O wyjątkowe afterparty zadbają Magic, NeeVald, Taek & Fiołas.