Minął rok od kiedy Natasha Dziewit snuje dla swoich Klientek opowieść pt. „Natasha Dziewit”z magiczną cyfrą 9 w tle.

To bardzo osobista i intymna historia, przekazywana poprzez ubrania. Projektantka wierzy, że ubrania, które tworzy, posiadają zaklętą energię i ducha – przynoszą moc. Wymykają się z ram i kategorii. Są nietuzinkowe, niepowtarzalne. Sprawiają, że czujemy się wolne i nowoczesne. Dają zmysłową lekkość, a zarazem pewność siebie i świadomość.

Projektantka tworzy ubrania dla kobiet, które lubią siebie, chcą czuć się kompletne, dbają o to, by być w zgodzie ze sobą i blisko siebie. Dla kobiet, które śmiało snują i realizują swoje marzenia.

J najwięksi mistrzowie to dekonstruktorzy – ona sama projektując zaczyna od podstaw, od korzeni. Wybiera szlachetne tkaniny, czerpie z własnych doświadczeń z tradycyjnym krawiectwem, by potem zejść z utartej ścieżki.

Tu zaczyna się przygoda. Eksperymentuje z formą, skaluje ją, zmienia i łamie. Tym samym zaskakuje każdym nowym projektem. Natasha dąży do zderzenia klasyki i prowokacji. Tak rodzi się jej niepowtarzalny styl. Lekki, niewymuszony, zmysłowy i pełen niedopowiedzeń.

Cała kolekcja dostępna jest na stronie internetowej marki: www.natashadziewit.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj