GOTOWI NA GAP W ZALANDO?

Rusza współpraca Zalando z GAP. Już od dzisiaj będą dostępne najświeższe kolekcje ubrań i akcesoriów zarówno głównej linii GAP jak i GAPKids oraz babyGAP. Za pośrednictwem Zalando, ten amerykański specjalista od stylu casual będzie dostępny w 14 europejskich krajach i będzie docierał prosto na adresy klientów darmową przesyłką z możliwością darmowego zwrotu przez 100 dni.

W ofercie GAP dostępnej na Zalando, nie zabraknie też tak istotnych w tym wiosenno-letnim sezonie jeansów. Innowacyjny materiał, z którego szyte są GAP Resolution, dzięki elastycznym włóknom, zapewnia idealne dopasowanie jak i podkreślenie figury. Te miękkie, wygodne i delikatnie modelujące jeansy dostępne są w różnych krojach i odcieniach.
Jesteśmy podekscytowani mogąc zaoferować naszym europejskim klientom kolejną, dobrze znaną i lubianą markę, jaką jest bez wątpienia GAP. Teraz, mając do dyspozycji te klasyczne fasony, klienci będą mogli jeszcze sprawniej tworzyć swoje stylizacje- mówi David Schneider, członek zarządu Zalando.


GAP z radością prezentuje swoją najnowszą kolekcję na stronach jednego z najczęściej odwiedzanych sklepów internetowych w Europie, Zalando. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z wypływającej z tej współpracy możliwości zaoferowania naszej wersji amerykańskiego stylu zupełnie nowym klientom. To dla nas również okazja do zwiększenia widoczności na rynkach międzynarodowych- mówi Stefan Laban, Senior Vice President GAP International.
Poznaj sklep GAP na zalando.pl/kobiety/gap, zalando.pl/mezczyzni/gap oraz na zalando.pl/dzieci/gap. Zalando wraz z GAP będą świętować swoją współpracę podczas ekskluzywnego wydarzenia, które odbędzie się w Berlinie 21.05.