Stylowe dodatki na FashionPhilosophy Fashion Week Poland

W tym roku odbyła się już 12. edycja Fashion Week Poland – wydarzenia, które  przyciąga miłośników i pasjonatów mody. Miało ono miejsce w Łodzi. Miasto przekształciło się na weekend w stolicę mody i niekonwencjonalnych pomysłów, które zaprezentowali najzdolniejsi polscy projektanci, zarówno znani, jak i dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, m.in. Kędziorek, Jarosław Ewert, Bola, Gavel, Nanko czy Modelove.

W ramach swoich pokazów projektanci korzystali również z produktów innych marek, które były dopełnieniem ich projektów. Jeden z projektantów Gavel zaprezentował projekty, wśród których znaleźć można było ultraeleganckie i sportowe stroje a dodatkowo uzupełnił je torebkami firmy antbag by ania. Było to połączenie niezwykle ciekawe i imponujące, tym bardziej, że plecaki zostały zaprezentowane przez modeli zupełnie bez górnej części stroju lub w czarnych prześwitach, dzięki czemu stanowiły one niebywale przyciągający element.

Torebki, które miały na wybiegu panie idealnie uzupełniały ich rozkloszowane spódnice oraz góry z wycięciami w kształcie litery V i X. Wśród zaprezentowanych modeli znajdziemy eleganckie  kopertówki Mystrium tłoczone w oryginalne wzory, które zostały wykonane ręcznie ze skóry naturalnej. Dzięki niepowtarzalnej kolorystyce mogą one być nieocenionym dodatkiem dla każdej kobiety zarówno w wieczornych stylizacjach jak i codziennych wyjściach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj