Deichmann w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

Do grona najemców podpoznańskiej galerii handlowej Auchan dołączyła nowa marka obuwnicza. Od 19 marca w salonie Deichmann klienci mają do dyspozycji szeroki wybór modnego obuwia oraz dodatków. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Swadzim odpowiada Immochan. 

Firma Deichmann powstała w 1913 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne i nadal pozostaje w rękach rodziny założycielskiej. Marka posiada obecnie ponad 3 500 sklepów w 23 krajach. Jeden z nich od 19 marca znajduje się w Centrum Handlowym Auchan Swadzim.

W lokalu o powierzchni blisko 500 mkw. klienci znajdą szeroki wybór modnego i wygodnego obuwia. Oprócz takich tradycyjnych marek, jak Elefanten, Gallus czy Medicus sklep oferuje wysokiej jakości, eleganckie buty marki 5th Avenue. Odzwierciedleniem najnowszych trendów w modzie jest zaś kolekcja marki Graceland.

– Bardzo się cieszymy, że tak znany i popularny wśród klientów najemca, dołącza do naszego grona. Dzięki temu oferta obuwnicza naszej galerii będzie jeszcze bardziej kompleksowa – mówi Paulina Jeruzel-Dobska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Swadzim.

Salon Deichmann rozszerzył ofertę obuwniczą Centrum Handlowego Auchan Swadzim przy ulicy Świętego Antoniego 2, którą do tej pory stanowiły takie marki, jak Riccardo, Gepard oraz CCC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj