Nowy program Tomka Jacykowa na Polsat Cafe

Tomek Jacyków znany z Gwiazd na Dywaniku doczekał się własnego programu o modzie. Znany stylista i krytyk modowy rusza w podróż po kraju z własną maszyną do szycia by przejrzeć szafy i poprzerabiać Polkom ubrania. Zrobi w nich porządek i pokaże jak stworzyć modne kreacje z wykorzystaniem ubrań, które już mamy. Prowadzący nie rozstaje się ze swoją przewoźną pracownią krawiecką. Podpowie paniom jak przy pomocy kilku prostych chwytów zmienić swoją garderobę. Tomasz Jacyków przygotuje trzy różne stylizacje odpowiadające stylom życia bohaterek odcinka. Jeśli myślisz, że Tomek potrafi tylko krytykować, ten program pokaże go z zupełnie innej strony!

Złośliwi twierdzą, że Jacyków promuje się na polskiego Gok Wana on jednak w charakterystyczny dla siebie sposób komentuje sprawę:

„Złośliwi na mieście gadają, że usiłuję naśladować Goka Wana. Ludzie, pogięło was? Przecież on jest Brytyjczykiem azjatyckiego pochodzenia a ja  znam problemy i bolączki polskich kobiet. Wiem,  że są twarde, nieugięte, pracowite ale nie chce im się ćwiczyć i mają mało pieniędzy i w związku z tym żaden Gok, żadna Trini, żadna Suzanne – tylko ja! Tylko ja mogę zrobić zamieszanie wśród polskich bab”. „Może i ten Gok jest ode mnie młodszy 6-7 lat, może jest troszkę wyższy ale to ja jestem atrakcyjniejszy.

Wszystkie formaty kupowane dot. wizerunku są kupowane czyli nie dotyczą Polaków bezpośrednio. Ten program jest wymyślony w Polsce dla Polaków. Nikt nie zna bolączek Polaków lepiej niż ja. Poza tym jest mnóstwo stylistów, niestety niewielu z nich posiada umiejętności kroju, szycia, fastrygowania, upinania – te umiejętności posiadam ja!”

„Jacyków w Twojej szafie” – czwartki 22.00 Polsat Cafe, Premiera: 26 marca 22.00 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj