Złote Tarasy rozszerzyły swoją ofertę bieliźniarską – do grona najemców dołączyła marka Chantelle

W Złotych Tarasach właśnie otworzył się kolejny butik z ofertą bieliźniarską dla pań. Do grona najemców dołączyła Chantelle – jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w segmencie ekskluzywnej bielizny dla kobiet, a równocześnie jeden z wiodących producentów bielizny na świecie. Salon zlokalizowany jest na pierwszym poziomie Złotych Tarasów, w sąsiedztwie sklepu bynamesakke.

W nowo otwartym butiku znajdziemy bieliznę klasyczną, bieliznę nocną, rajstopy, pończochy oraz kostiumy plażowe. Bogata oferta pozwoli nam  wybierać w produktach trzech marek – słynącej z wyrafinowanych wzorów Chantelle, specjalizującą sięw ponętnych gorsetach, pasach do pończoch i koronkowych rajstopach Chantal Thomass oraz skierowaną do nieco młodszej grupy kobiet bieliźnie marki Passionata.

Złote Tarasy rozszerzyły swoją ofertę bieliźniarską – do grona najemców dołączyła marka Chantelle

Marka słynie z profesjonalnego doradztwa w dziedzinie doboru bielizny, dlatego też każda konsultantka marki Chantelle jest przeszkolona w zakresie brafittingu. Usługa ta w salonie marki jest dostępna bezpłatnie.

Złote Tarasy rozszerzyły swoją ofertę bieliźniarską – do grona najemców dołączyła marka Chantelle

Firma Chantelle jest jednym z wiodących na świecie producentów najwyższej jakości bielizny. Znana jest z innowacyjnych projektów wyznaczających często nowe trendyw branży bieliźniarskiej. Niepowtarzalne, wyrafinowane wzory oraz najwyższej jakości materiały przyciągają uwagę kobiet, które cenią sobie wygodę oraz elegancję. Ponadto Chantelle słynie z profesjonalnego doradztwa w dziedzinie doboru bielizny. Marka Chantelle łączy w sobie komfort, ponadczasowy styl i „francuski szyk”, ubierając kobiety od prawie 140 lat w piękną, dostosowaną do aktualnych trendów w modzie bieliznę. Produkty firmy Chantelle trafiają do ponad 100 krajów na całym świecie, co sprawia, że jest to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w segmencie ekskluzywnej bielizny dla kobiet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj