II edycja konkursu „Projektanci na wybiegu”

Od 18 marca zgłaszać się do II edycji konkursu „Projektanci na wybiegu” organizowanego w ramach wiosennego Fashion Show w Galerii Krakowskiej.  Podczas tegorocznej edycji zadaniem finalistów będzie zaprojektowanie i uszycie sukienki dziennej z trzymetrowej tkaniny, zgodnie z tematem: „Zainspiruj się białą koszulą męską i zaprojektuj sukienkę”. Zgłoszenia można przesyłać do 31 marca 2015 roku.

W II edycji konkursu mogą wziąć udział projektanci z całej Polski. Osoby zainteresowane powinny przesłać swoje portfolio oraz opisać swoje doświadczenie w min. 5 zdaniach korzystając z zakładki konkursowej dostępnej na stronie www.przylapaninamodzie.pl/konkursy/projektanci-na-wybiegu/. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 31 marca 2015 roku.

II edycja konkursu „Projektanci na wybiegu”

Do finału zakwalifikowanych zostanie siedmiu projektantów, którzy zaprezentują swoje kreacje na wybiegu 18 kwietnia 2015 r. podczas Fashion Show w Galerii Krakowskiej! Zadaniem finalistów będzie zaprojektowanie i uszycie sukienki dziennej z  trzymetrowej tkaniny, zgodnie z tematem: „Zainspiruj się białą koszulą męską i zaprojektuj sukienkę”. Projektantów będzie oceniało jury w składzie: GOShA Kusper, Anna Kwiatek i Paulina Sykut-Jeżyna. Laureat otrzyma 2 tysiące złotych.

W przypadku pytań dotyczących konkursu, prosimy o kontakt: [email protected], tel. 530 455 566.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj