Przywitaj wiosnę sportowym krokiem z Carinii

Po chłodach zimy z radością witamy wiosenne słońce, a aura zaczyna sprzyjać spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Ciepłe zimowe buty coraz częściej zostają w szafie, a na nogach pojawiają się trampki. Jogging czy gimnastyka są dużo przyjemniejsze, kiedy ćwicząc możemy jednocześnie podziwiać budzącą się do życia naturę. Ale czy to jedyne okazje na założenie sportowego obuwia?

Czasy, kiedy takie buty używane były wyłącznie podczas treningu dawno minęły. Teraz tenisówki, trampki i sneakersy mogą być uzupełnieniem wielu stylizacji, streetowych, casualowych, a nawet tych których chcemy nadać nutkę elegancji. Projektanci polskiej marki Carinii we współpracy ze znaną stylistką, Mają Sablewską, opierając się na najgorętszych trendy wiosny 2015, przygotowali szeroki wybór wygodnego i super modnego obuwia sportowego. Specjalnie dla wszystkich tych, którzy z radością witają nadchodzącą porę roku, w kolekcji znalazły się trampki i tenisówki m.in. w odcieniach trawiastej zieleni, soczystej czerwieni, nasyconego granatu, bieli i czerni. Zwrócono także uwagę na detale. Kontrastujące z butem białe, wysokie podeszwy, to tegoroczny przebój. Niektóre modele tenisówek wykończone są złotymi łańcuszkami, dodając butom elegancji.

Maja Sablewska, jako ambasadorka i doradca wizerunkowy marki, miała dużo do powiedzenia przy tworzeniu projektów. Od kilku miesięcy zapoznaje Polki z jakością, wygodą i charakterem butów tworzonych z pasją i miłością do mody. Stylistka poznała już także tajniki projektowania, konstruowania i produkcji butów podczas pracy na linii produkcyjnej Carinii. Jakie efekty dało połączenie tej wiedzy ze znajomością najgorętszych światowych trendów? Z nową kolekcją obuwia Carinii zapoznać się można na stronie www.carinii.com.pl. Zapraszamy także do zainspirowania się kilkoma przygotowanymi przez nas stylizacjami.