Pokaz Hunter na London Fashion Week

Podczas londyńskiego tygodnia mody brytyjska marka Hunter po raz kolejny zaprezentowała swoją nową kolekcję na sezon jesień – zima 2015.

Kolekcja jest odzwierciedleniem podróży od miejskich krajobrazów po dziki klimat szkockich wyżyn. Nowoczesna reinterpretacja dziedzictwa marki, odwołuje się do młodych zdobywców, którzy nie boją się uciec z miejskiego zgiełku, aby poznawać nowe dziewicze tereny, gdzie historia marki Hunter miała swój początek.

Instalacja podczas pokazu obrazowała starcie się tych dwóch światów – industrialnego charakteru miast oraz dzikiej natury. Scenografia była niezwykle efektowna i autentyczna, m.in. dzięki konstrukcji wodospadu, który wywołał ogromne wrażenie na publiczności, nie tylko pod względem wizualnym, ale także dźwiękowym. Na pokazie pojawiła się m.in. znana prezenterka i trendsetterka Alexa Chung, Salma Hayek oraz aktor Luke Evans – znany z serii filmów „Hobbit”.

Inspiracją do stworzenia kolekcji były dziewicze tereny ojczyzny Huntera. Kolory nawiązują do geologii szkockich krajobrazów. Użycie organicznych materiałów w nowej kolekcji jest hołdem dla Ziemi i matki natury.

Pokaz Hunter był transmitowany na żywo na telebimach w centrach dziewięciu brytyjskich miast, m.in. Londynie, Manchesterze, Birmingham i Liverpoolu. Show mogli na bieżąco oglądać także internauci z całego świata na profilach marki na Facebooku i Twitterze.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj