Przywitanie wiosny w obuwiu Carinii

Polski producent obuwia damskiego i młodzieżowego Carinii jest w trakcie intensywnych przygotowań do premiery kolekcji na sezon wiosna-lato 2015. Choć oficjalna prezentacja obuwia jeszcze przed nami, to niektóre z gwiazd show biznesu już wiedzą, jaka będzie nowa kolekcja Carinii.

Markę od 2014 r. sygnuje Maja Sablewska, ambasador i doradca wizerunkowy Carinii. Maja aktualnie pracuje nad sesją wizerunkową firmy, której efekty pojawią się wraz z premierą kolekcji wiosennej. Według ambasadorki, nowa kolekcja będzie stanowić kolejny krok Carinii – złoty krok, który pokaże markę w bardzo modnym i wygodnym wydaniu. Linię na przyszły sezon zaprezentowano już podczas jesiennych pokazów handlowych w Krakowie oraz w Serocku, a zaproszeni goście mogli upatrzeć swoje ulubione modele. Wśród gwiazd, które zapoznały się z modelami Carinii na wiosnę-lato 2015 znalazły się: Anna Popek, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Kaczorowska, Beata Sadowska, Agnieszka Jastrzębska, Odeta Moro, Omena Mensah, Natalia Siwiec, Paulina Krupińska, Karolina Malinowska, Edyta Herbuś oraz Oliwier Janiak.

Nowe modele będą kolorowe, błyszczące i ultra kobiece. Nie zabraknie połyskującej skóry, metalicznych wstawek i pozłacanych zdobień, a także modnych motywów zwierzęcych. Cała kolekcja już niebawem pojawi się na stronie producenta oraz w wybranych sklepach.