MIDORI WIOSNA/LATO 2015

Najnowsza kolekcja marki Midori zwiastuje nadejście wiosny. Na płaszczach kwitną pąki, po sukienkach latają motyle, a same materiały są lekkie i kolorowe. Króluje pastelowy minimalizm, geometryczna elegancja i dbałość o najmniejsze detale.

W tym sezonie kobieta Midori jest dziewczęca, nie boi się eksperymentować z wzorami i koronką, bawi się długością spódnicy i jej fasonami. Kolorem dominującym jest pastelowy róż, a projekty są minimalistyczne.

Marka  nie zapomina o klasycznych krojach. Odcienie szarości łączy z pastelami, dzięki czemu, nawet najbardziej klasycznym fasonom, nadaje sportowej nonszalancji. Charakterystycznym detalem są symetryczne wycięcia przy dekolcie i geometryczne wzory.

Midori Feminine Fashion to ubrania z klasą dla nowoczesnych kobiet, które nie boją się wyjść poza schemat. Najmodniejsze wzory i tkaniny użyte w projektach są unikatowe, a zarazem proste i funkcjonalne.

Wiosenno-letnie propozycje MFF są bardzo kobiece – podkreślają talię i uwydatniają kobiece atrybuty. Miłośniczki sportowego looku znajdą też coś dla siebie – piękne modele w miękkich odsłonach.

Materiały marki, z których szyte są ubrania, sprowadzane są na indywidualne zamówienie firmy i wykonywane według niepowtarzalnych projektów, dzięki czemu klientki mogą poczuć się wyjątkowo.