Celebrity w Starym Browarze

20 lutego kolejna polska marka dołączy do grona najemców Starego Browaru. Otworzy swój pierwszy butik w Polsce i tym samym poszerzy unikalną ofertę obuwia, która w 2014 roku w relacji do roku 2013 zanotowała w Starym Browarze znaczny wzrost obrotów. Kilka dni później, na oficjalnym otwarciu butiku (26 lutego) gościć będzie m.in. Jessica Mercedes.

Celebrity to marka aspirująca, oferująca buty dla kobiet. Powstają one w Polsce, bazując na materiałach najwyższej jakości i komponentach pochodzących z Włoch. Firma zorganizowana jest na wzór manufaktury, w której zarówno właściciel jak i pracownicy wkładają maksimum zaangażowania, aby stworzyć produkty doskonałej jakości, a przy tym kobiece i oryginalne. Za wybór materiałów, z których powstają kolejne kolekcje oraz projektowanie odpowiada właścicielka i założycielka marki Celebrity, Monika Konopka.

Gościem oficjalnego otwarcia butiku w Starym Browarze będzie Jessica Mercedes. To nie jedyna przedstawicielka świata mody i showbiznesu, która ceni sobie wytwarzane w Polsce szpilki czy botki marki Celebrity. Noszą je także autorki innych blogów poświęconych modzie (What Anna Wears?), a także takie Ewa Farna, Edyta Herbuś czy prezenterka Ola Kot. Buty Celebrity pojawiają się także często na łamach magazynów mody jako wybór stylistów.

W 2014 roku w Starym Browarze butiki z obuwiem i galanterią odnotowały wzrost obrotów w porównaniu do roku poprzedniego. Branżę reprezentują tu m.in. takie marki jak Michael Kors, Ballin i Via della Spiga, Polilini, Stivali, Furla, Hego’s, Ecco, Gino Rossi, Aldo, Loft.37, Venezia, Kazar, Ryłko, Apia, Ochnik i Prima Moda realizująca właśnie w Starym Browarze swój najnowszy koncept aranżacyjny, a także Heavy Duty i autorski butik multibrand sneakers Run Colors.

Butik Celebrity znajdzie się na parterze skrzydła Atrium Starego Browaru, na ponad 40m2 powierzchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj