Wygoda dla kobiet z marką Boccoo

Z zapartym tchem czekaliśmy na prezentację projektów coraz bardziej rozpoznawalnej marki Boccoo i BoccoKids, która tworzy wygodną i nowoczesną odzież dla kobiet oraz dzieci. Dzięki spotkaniu prasowemu utalentowane projektantki – Beata Pietrzak i Karolina Golusińska miały okazję omówić własną filozofię tworzenia odzieży i przedstawić ubrania z nowej i poprzednich kolekcji. Projektantki szczególny nacisk położyły na odzież damską, która tworzona z różnych materiałów zawiera w sobie nowoczesne rozwiązania i umiłowanie prostoty. Spotkanie połączone było również z przedstawieniem tiulowych kreacji debiutującej marki MaLila TUTU. 

Formuła spotkania pozwalała przyjrzeć się z bliska projektom marki, porozmawiać o detalach tworzenia odzieży oraz skosztować pysznych dań i ciast przygotowanych przez twórczynie Boccoo. Projektantki z przyjemnością opowiedziały o swojej najnowszej kolekcji damskiej i ubraniach dla dzieci, które zdobyły już uznanie setek klientów. Serca zaproszonych dziennikarek podbiły szczególnie płaszcze i kurtki damskie. Ciepłe, dobrze skrojone, zachowane w szarościach, czerniach i bielach idealnie komponują się z innymi elementami garderoby damskiej. Uwagę przyciągały również ciepłe bluzy i kardigany, doskonałe zarówno do pracy,  jak i na jesienne spacery.  Boccoo to również  sukienki – przylegające do ciała oraz te zwiewne, podkreślające kobiecą figurę.

Projektantki opowiedziały o swoich inspiracjach i powodach stworzenia marki odzwierciedlającej ich marzenia. Uciekając od życia w korporacji wspólnie połączyły siły, aby realizować się w dziedzinie, która sprawia im najwięcej przyjemności. Z każdym swoim projektem przekonują, że szycie może być sztuką, a oryginalność nie musi być hałasem barw i wzorów jak przekonują nas o tym sieciówki. W trakcie przygotowywania ubrań sygnowanych logo Boccoo i BoccooKids starały się uciec od utartych wzorów i sięgnąć do potrzeb dzieci oraz ich rodziców. Podobnie w przypadku kolekcji damskiej dedykowanej aktywnym kobietom, zamiarem projektantek było połącznie praktycznych rozwiązań z nowymi trendami. Całość ich wysiłku to pięknie wyglądająca, ręcznie szyta odzież polskiej produkcji. To ubrania sprawiające przyjemność noszenia bez względu na porę roku- uniwersalne, a jednocześnie intrygująco nowoczesne.