Wielkomiejski styl w najnowszej kolekcji marki RS

Wyrafinowana elegancja o każdej porze dnia i nocy, urozmaicona wyraźnymi akcentami i formami sportowymi. Najnowsza kolekcja Ranity Sobańskiej wprowadza powiew luzu i nonszalancji tam, gdzie zazwyczaj bryluje klasyka.

Projektantka swoimi najnowszymi propozycjami definiuje na nowo wielkomiejski szyk. Stawiając na miks trendówi kultur, tworzy nowy wizerunek kobiety, która oprócz zdecydowanej i silnej osobowości, posiada energię, by realizować swoje pasje i aktywnie uczestniczyć w życiu metropolii, czerpiąc przy tym radość z obcowania w kosmopolitycznym tyglu wrażeń. Dlatego też tłem dla sesji wizerunkowej aktualnych projektów RS stały się kalifornijskie plenery z charakterystycznymi ulicami San Francisco, będącymi synonimem wielokulturowej fascynacji. To właśnie Kalifornia uważana jest za światową mekkę nowych trendów w sztuce i kulturze. To właśnie tam rodzą się globalne mody, tam kiełkują pomysły, które z czasem zaczynają obowiązywać na całym świecie.

Trendy rodzą się w Kalifornii i dlatego wybrałam zgiełk ulic San Francisco do zilustrowania mojej kolekcji. To właśnie one inspirują mnie do tworzenia nowych projektów– mówi autorka kolekcji, Ranita Sobańska. Opisując swoje najnowsze propozycje dodaje– Z aktualnej kolekcji wyłania się wizerunek kobiety świadomej trendów, ale chcącej nadać im swój indywidualny sznyt, lubiącej przełamywać schematy.

Wykraczanie poza utarte wzorce klasyki i nonszalancji widać nie tylko w odważnych krojach, tworzących nową sylwetkę kobiety – indywidualistki, ale również w zastosowanych materiałach.  Przeważają materiały techniczne, wykorzystywane w ubraniach sportowych, a więc pianki, poliestry funkcyjne czy siatki, co tworzy mieszankę niebanalnych struktur. W kolekcji nie brakuje również szlachetnych tkanin, typowych dla klasycznego tailoringu, w tym zwiewnych jedwabi, malowanych w wielobarwne, akwarelowe wzory. Uwagę zwracają również detale, jak suwaki typu reflective i nadruki wypalane metodą laserową, które niejednokrotnie decydują o finalnym charakterze kreacji. Całość jest pełna niezwykle kobiecych i sensualnych akcentów. Kolekcja stanowi kwintesencję nowoczesnych form, których wyróżnikiem jest sport i minimalizm.

Autorem zdjęć najnowszej kolekcji marki RS jest Marcin Kempski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj