Jesienny Pokaz Mody z Edytą Herbuś w Galerii Bronowice

Najnowsze kolekcje, najmodniejsze kreacje, konkursy, charyzmatyczna prowadząca i występ gwiazdy – to tylko kilka powodów, by w niedzielę, 28 września, odwiedzić Galerię Bronowice. W godzinach 15 – 18.30 odbędzie się tu Jesienny Pokaz Mody. O odpowiednią oprawę i prowadzenie imprezy zadba znana tancerka, aktorka i pasjonatka mody – Edyta Herbuś.

– Nasz Jesienny Pokaz Mody jest wydarzeniem kierowanym zarówno do miłośników topowych stylizacji i najnowszych trendów, jak i do tych wszystkich, którzy – po prostu – chcieliby przyjść do nas i dobrze się bawić! Nie zabraknie atrakcji towarzyszących imprezie, z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś pożytecznego, ciekawego i inspirującego – mówi Agnieszka Parchimowicz, Marketing Manager Galerii.

Na Jesiennym Pokazie Mody w Galerii Bronowice zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje marek dostępnych na terenie centrum handlowego. Składać się on będzie z kilku bloków tematycznych, w których zobaczymy stylizacje damskie i męskie na różne okazje – do pracy, na spacer, na „większe” wyjście.

Edyta Herbuś, prowadząca imprezę, z właściwą sobie charyzmą i wdziękiem zadba o nastrój uczestników, podzieli się również swoimi przemyśleniami na temat mody i ulubionych kreacji czy ciekawostkami związanymi z doborem jej własnych strojów. Poprowadzi także konkursy dla klientów galerii, w których do wygrania będą nagrody rzeczowe oraz upominki od poszczególnych sklepów.

Prawdziwą gratką niedzielnego wydarzenia będą także występy Marty Bijan – utalentowanej wokalistki, finalistki 4. edycji popularnego talent show „X-Factor”. Artystka wykona znane z programu przeboje w autorskich aranżacjach.

Podczas imprezy będzie również możliwość zrobienia wspólnych zdjęć i zdobycia autografów!

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj