Very Thing, marka inna niż wszystkie

Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne marki odzieżowe. Większość z nich to streetwearowe projekty, które oferują swoim klientom dzianinowe oversize w wiadomych kolorach – biel, czerń i szarość. Dlaczego kolejna marka odzieżowa miałaby być wyjątkowa?

Very Thing to marka zainspirowana etycznym podejściem do mody. Możliwością wykorzystania jednej rzeczy wielokrotnie i na różne sposoby. Motywem przewodnim, marki Very Thing jest możliwość zmiany jednej bluzy, możliwość dowolnej jej aranżacji według własnego stylu, okoliczności, humoru.  Pierwszym elementem, który pojawił się w asortymencie Very Thing są bluzy. Każdy element bluz można odpiąć i zamienić na dowolnie inny, wykonany z innego materiału.

Bazowe elementy bluz wykonane są z grubej dzianiny dresowej, w kolorze jasnej szarości lub czarnym. Elementy zamiennie – kaptury, rękawy, kieszenie wykonane są z różnego rodzaju materiałów, m. in. złota skóra ekologiczna, czarna skóra ekologiczna pikowana laserowo, pianka w motywy kwiatowe, w kratę, oraz materiał wyszywany cekinami. Na bieżąco powstają modele wykorzystujące mesh lub materiały w nowych wzorach.

Kaptury i rękawy mocowane są za pomocą ukrytych zamków błyskawicznych. Kieszenie przypinane są przy pomocy wszytych napów. Dzięki podwójnemu szyciu, kieszenie spełniają swoją funkcję. Wszystkie elementy, w każdym egzemplarzu wszywane są identycznie, dzieki temu dowolny element można przypiąć do dowolnej bluzy.

Jaki jest efekt? Kupując jedną bluzę i kilka zesatwów elementów, można dowolnie zmieniać charakter rzeczy, nadając jej rokowego, wieczorowego, streetowego charakteru. To jak będzie wyglądać Twoja bluza zależy tylko od Ciebie. A każdego dnia może wyglądać zupełnie inaczej.

Na zdjęciach została wykorzystana jedna baza czarna i jedna szara, do której kolejno przypinano różne elementy tworząć kolejne stylizacje. Ostatnia stylizacja to mix wszytskich elementów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj