Antyczne amulety ożywają na nowo

Pełna misterii, elegancji i różnorodności, uwielbiana  przez dawne rody królewskie biżuteria, dziś staje się niezwykle aktualna i współczesna dzięki W.KRUK.  Przedstawiamy nową autorską kolekcję, wykonaną antyczną techniką dekoracyjną, która połączona ze współczesną ornamentyką tworzy nową, ażurową rzeczywistość
w postaci amuletów z XXI wieku.

Kolekcja ODYSEJA została zaprojektowana i wykonana w oparciu o antyczną technikę dekoracyjną, zwaną granulacją. Polega na artystycznym łączeniu ze sobą poszczególnych elementów tak, aby powstały bogate ornamenty. Technika ta była szczególnie popularna w czasach starożytnej Grecji i zachwycała ówczesne rody królewskie swoim bogactwem, niezwykłością i misternym wykonaniem. Zachwyciła również markę W.KRUK, która dokonała aktualizacji tego stylu wprowadzając współczesną ornamentykę i geometrię. Wszystkie wzory kolekcji zostały wykonane ręcznie w Manufakturze W.KRUK w Poznaniu.

Kolekcja ODYSEJA, zaprojektowana przez Annę Orską to naszyjniki w formie medalionów, kolczyki, pierścionki i ozdobne bransoletki wykonane ze srebra rodowanego, oksydowanego oraz pokrywanego różowym złotem. Precyzyjny i niezwykle czasochłonny proces jej tworzenia sprawia, że kolekcja ODYSEJA jest unikatowa i ponadczasowa.

Autorska kolekcja ODYSEJA dostępna jest we wszystkich salonach W.KRUK
i w sklepie internetowym na wkruk.pl. Ceny rozpoczynają się od 49  zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj