Trwa Vienna Fashion Week 2014

Wiedeński Tydzień Mody – Vienna Fashion Week staje się z biegiem czasu obowiązkowym terminem dla kupujących, stylistów, projektantów i wszystkich podążających za aktualnymi trendami mody.

Od 08. do 14. września 2014 r. w Wiedniu trwa największe święto mody w całej Austrii – Vienna Fashion Week. W tych dniach wszystko w tej światowej metropolii kręci się wokół mody i lifestyle. Aktualne kolekcje projektantów mody są prezentowane nie tylko na wybiegach lecz również w showroomach czy przy stoiskach, gdzie dodatkowo istnieje możliwość przymierzenia czy zakupienia prezentowanych kreacji.

Pokazy mody, prezentacje austriackich i międzynarodowych projektantów, imprezy towarzyszące oraz wystawy na temat mody, to wszystko obejmuje program trwającego Vienna Fashion Week 2014.

  1. i 14. września z pewnością warto wybrać się na pokaz kolekcji pochodzącej z Łodzi Tamary Gibus znanej pod marką Mara Gibbucci czy projektantki Katarzyny Skorek prowadzącej atelier NAH-NU.

Vienna Fashion Week odbywa się w austriackiej stolicy już po raz szósty. Tym razem obok austriackich marek jak Artpoint, Elfenkleid, Susanne Bisovsky, Mija T. Rosa, Pitour czy Tiberius zaprezentowane zostaną międzynarodowe labels m.in z Rumunii, Niemiec, Słowacji, Portugalii jak choćby Andreea Tincu, Franziska Michael, Fero Miklosko i Susana Bettencourt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj