Na rowerową przygodę

Jazda na rowerze to powszechna metoda przemieszczania się z miejsca na miejsce. To także dyscyplina sportowa, która pozytywnie wpływa na organizm człowieka. Rowerowa przejażdżka, nawet późną jesienią, może być przyjemna, zwłaszcza jeśli wybierzemy się na nią w odpowiednim stroju. Kolekcja kurtek softshellowych oraz spodni marki McKinley przydatna entuzjastom rowerów, dostępna jest w salonach sieci sprzedaży INTERSPORT.

Ochronią przed wiatrem, deszczem i chłodem

Kurtki z serii McKinley Saphir i Diamond będą do tego celu niezawodne. Propozycja pierwsza to softshell wykonany z innowacyjnego materiału VENTMAXpro, który stanowi niezawodną barierę dla niekorzystnych warunków pogodowych. Specjalny krój, nie krępuje ruchów, a regulowane mankiety oraz ściągacz u dołu, pozwalają na odpowiednie dopasowanie kurtki do sylwetki. Okrycie dostępne jest w wersji dla kobiet i mężczyzn.

Propozycja druga – McKinley Diamond to kurtka typu hardshell. Charakteryzuje się wodoodporną i oddychającą membraną AQUAMAX® elite 5.5, podklejonymi szwami oraz wodoszczelnymi zamkami YKK®. Ponadto, dzięki zastosowaniu luźnego kroju kurtka, nie krępuje ruchów i pozwala założyć dodatkowe warstwy odzieży. Propozycja kierowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Nie krępują ruchów i odprowadzają wilogoć

Wytrzymałe i elastyczne spodnie McKinley Diamond na pewno sprawdzą się podczas rowerowych wycieczek.  Wykonane zostały w technologii DRY-Plus, dzięki której odprowadzają nadmiar wilgoci na zewnątrz. Elastyczny materiał z filtrem UPF 50, chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a antybakteryjna ochrona Polygiene® zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Ponadto, mimo przylegającego kroju, spodnie oferują pełny zakres ruchów