SiNSAY – PREMIERA FILMU KAMPANIJNEGO AW’14

Angielski college i dwie zadziorne dziewczyny, których żywiołem jest moda, dobra zabawa i pozalekcyjne eskapady – wszystko to znajdziecie w najnowszym filmie kampanijnym marki SiNSAY.

Najnowsza odsłona brandu nawiązująca do najmocniejszych trendów sezonu to garderoba pożądana przez każdą miłośniczkę mody. Styl college prezentowany przez SiNSAY w kolekcji AW’14 jest wyjątkowo młodzieńczy. Łączy w sobie luz i brytyjską elegancję, więc można go z powodzeniem nosić nie tylko do szkoły, ale też tworzyć ciekawe stylizacje imprezowe. Miszmasz wzorów i kolorów, tego na pewno nam nie zabraknie.

Kolejną odsłoną kampanii AW’14 jest film wyprodukowany podczas sesji zdjęciowej dla najnowszej kolekcji SiNSAY, który estetyką doskonale koresponduje z prezentowanymi stylizacjami. Marka w swoim najnowszym video zabiera nas do angielskiego college’u, opowiadając klatka po klatce historię zadziornych bohaterek filmu. W roli głównej wystąpiły Angelika Banach i Adri, która podbija świat mody w szalonym tempie. Twarze najnowszej kampanii zachwycają swoją subtelną urodą  i doskonale wcielają się w rolę zbuntowanych uczennic, którym obcy jest szkolny regulamin, a zdecydowanie bliższe są zakazane rozrywki i szalona zabawa. Modelki możemy podziwiać  w stylizacjach nawiązujących do anglosaskiej estetyki, łączących t-shirty ze sloganami, kurtki bejsbolówki, stylowe bluzy czy spódnice w modną kratę, a wszystko to uzupełnione stylowymi dodatkami.

SiNSAY odważnie bawi się college’ową konwencją, prezentując najnowszą kolekcję poprzez intrygującą narrację i dynamiczne ujęcia. Chcecie zdać prawdziwą lekcję mody? Zobaczcie odważną i dowcipną odsłonę angielskiego college’u w towarzystwie stylowych „the good bad girls”:

https://www.youtube.com/watch?v=88X1z7W5J2I&list=UUinA2N6RHnOkE5hIPUYRATw