Czapka ARCHOS Music Beany: praktyczne połączenie muzyki i stylu

Firma ARCHOS, działająca na rynku urządzeń z systemem Android, przedstawia ARCHOS Music Beany – czapkę z wbudowanymi bezprzewodowymi słuchawkami Bluetooth.

Music Beany zastępuje typowe słuchawki  i pozwala uwolnić się od ograniczających ruchy kabli. Dodatkowo pełni rolę tradycyjnej czapki, która w sezonie jesienno-zimowym skutecznie ochroni przed chłodem, a w cieplejsze dni będzie stanowiła ciekawy dodatek do ubioru. Szeroka gama kolorów i ciekawy design czapki sprawią, że stanie się ona nieodłączną częścią garderoby. Nowy gadżet marki ARCHOS sprawdzi się podczas joggingu, spacerów, czy w podróży – wszędzie tam, gdzie na co dzień muzyka może umilić nam spędzanie czasu.

ARCHOS Music Beany jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem operacyjnym Android i iOS, a dźwięk przesyłany jest do wbudowanych słuchawek za pośrednictwem Bluetooth 2.0. Music Beany zapewnia nieprzerwane słuchanie muzyki przez 8 godzin, a w trybie uśpienia pozostaje aż do 60 godzin. Słuchawki można bardzo szybko naładować przez port microUSB.

Co ważne, inżynierowie pracujący nad technologią wbudowanych w Music Beany słuchawek, zadbali również o wysoką jakość dźwięku.