Olay Total Effects Krem CC

Spis treści:

Marka Olay w ramach linii Total Effects wprowadza idealne rozwiązanie dla kobiet pełniących na co dzień wiele ról: krem kompleksowo zwalczający 7 oznak starzenia się skóry z dodatkiem korektora. Produkt, wzbogacony o 50% więcej kompleksu odmładzającego Vitaniacin®**, poprawia koloryt cery natychmiast i po dłuższym stosowaniu. Wystarczy jeden prosty krok pielęgnacyjny, by skorygować niedoskonałości skóry i zachwycać młodym wyglądem, nawet bez makijażu.
Jak działa nowy Olay Total Effects krem CC?
Sprawdzona, wszechstronna i bogata formuła produktu Olay Total Effects krem CC poprawia koloryt skóry natychmiast i po upływie czasu. Ten prosty zabieg pielęgnacyjny pomoże uzyskać wyrafinowany efekt.
C – Jak cera nawilżona i nieskazitelna:
•           Doskonałe nawilżenie* – natychmiastowo oraz długotrwale nawilża przez 24-godziny oraz wygładza skórę, sprawiając, że  staje się ona delikatna w dotyku.
•           Dokładne, równe pokrycie – lekka formuła „Aqua-pigment” sprawia, że kosmetyk nie gromadzi się w zmarszczkach, ułatwia rozprowadzenie i dopasowanie do koloru cery. Pomaga także nadać skórze doskonały wygląd, który będzie utrzymywał się przez cały dzień.
C – Jak cera, która wygląda zdrowo:
           Poprawa wyglądu skóry: +50% więcej kompleksu odmładzającego Vitaniacin®** poprawia koloryt cery natychmiast i po dłuższym stosowaniu, nadając jej zdrowy wygląd
•           Kompleks Vitaniacin®** zawiera:
¾      Niacynamid (witamina B3), który pomaga wzmocnić zewnętrzną barierę skóry hamującą proces utraty nawilżenia, wyrównuje koloryt i wygładza naskórek a także wspomaga proces jego odnowy, dzięki czemu cera staje się bardziej sprężysta, gładsza i piękniejsza,
¾      Prowitaminę B5, która nawilża skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność, zmniejsza uczucie szorstkości naskórka, wzmacnia jej barierę ochronną i łagodzi podrażnienia,
¾      Witaminę E, która nawilża i sprawia, że skóra staje się delikatna i gładka w dotyku oraz chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi wolnymi rodnikami. Ponadto przyczynia się do wyrównania kolorytu i wygładzenia skóry,
•           Dodatkowo, witamina C wzmacnia zdolności antyoksydacyjne skóry i pomaga chronić ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
Ewolucja kosmetyków o wszechstronnym działaniu
Badania przeprowadzone przez markę Olay pokazują, że pomimo niezaprzeczalnego sukcesu kremów BB, będących połączeniem kremu na dzień i delikatnego podkładu, wiele kobiet poszukuje produktów, które łączą natychmiastowe działanie z długofalowymi korzyściami. Idealnym rozwiązaniem jest krem CC. Marka Olay odpowiedziała na te oczekiwania wprowadzając Olay Total Effects krem CC. Kosmetyk oferuje skuteczniejsze niż w przypadku zwykłego kremu BB działanie korygujące koloryt skóry, jednocześnie nadając jej bardziej młodzieńczy wygląd.
Dr Frauke Neuser, główny ekspert marki Olay komentuje: Kobiety po trzydziestce zmagają się
z wieloma problemami skóry związanymi z wiekiem – przebarwienia, nierówności, ziemisty kolor, jak również bardziej typowe oznaki starzenia, jak np. wczesne zmarszczki i słabe nawilżenie. Formuła nowego kremu Olay Total Effects CC została wzbogacona o 50% więcej odmładzającego kompleksu Vitaniacin®**, który skutecznie pomaga zwalczać siedem objawów starzenia się skóry oraz przyczynia się do poprawy kolorytu cery natychmiast i po dłuższym stosowaniu.
Prosta, ale skuteczna formuła nowego kremu Olay Total Effects CC oferuje korzyści, które pomogą osiągnąć doskonały wygląd skóry. Kobiety nie muszą już wybierać pomiędzy produktem o właściwościach korygujących koloryt, a kremem skutecznie walczącym z oznakami starzenia się skóry. Teraz wystarczy jeden prosty kosmetyk, który pomoże osiągnąć wyrafinowane rezultaty.