Jesień w sportowym rytmie Lacoste

W sezonie jesień/zima 2014 marka Lacoste prezentuje styl, w którym doszła już do perfekcji. Sportowa elegancja uzupełniona funkcjonalnością i doprawiona dobrą zabawą to doskonałe uzupełnienie każdej jesiennej garderoby. Dołącz do modnej paczki Lacoste i ciesz się wygodą!

Jesień kojarzy Ci się z szaro-burym niebem i pogrążonymi w ciemnościach wieczorami? Lacoste odmieni Twoje podejście do tej najmodniejszej pory roku. Nasze najbardziej kultowe modele wyposażamy w oręże głębokich granatów oraz burgundów i wzmacniamy prostą formą nawiązującą do francuskich korzeni marki – elegancji i sportu, którymi inspirował się sam René Lacoste.

Minimalistyczna forma przywodząca na myśl dostojność gry w golfa, wygoda użytkowania i radość z życia to nasze wyznaczniki dobrego, jesiennego stylu. Nowe modele Lacoste spodobają się aktywnym mieszkankom wielkiego miasta, które są w ciągłym ruchu. Sztandarowe modele poddajemy w sezonie AW14 lekkiej metamorfozie podkręcając je bogatą kolorystyką w ziemskiej tonacji. Efekt? Kolekcja, która jest czarująca w swej prostocie i uniwersalności.

Ziane Chelsea, Rene Prep, Baylen i Terianne to doskonali reprezentanci jesiennej kolekcji Lacoste. Sportstylowe’y Ziane Chelsea uzupełni codzienny, wygodny look na luzie. Rene Prep sprawdzi się przy bardziej oficjalnych okazjach, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Terianne doda Ci paru centymetrów i pozwoli górować nad innymi, także modnym wyglądem, zaś Baylen to propozycja doskonała na pierwsze chłodne listopadowe wieczory.

Nowa, jesienna kolekcja damskiego obuwia Lacoste przywodzi na myśl czasy, w których słynny założyciel marki, Rene Lacoste, wyprzedzał innych projektantów swoją wizją nieskomplikowanej mody czerpiącej garściami ze sportu i elegancji. Pamiętamy o naszych korzeniach – dopełniamy je współczesnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj