STELLA MCCARTNEY I INNI ZNANI PROJEKTANCI PROPONUJĄ ZAMKI…

Zamki błyskawiczne to absolutny hit sezonu jesień/zima 2014-2015 promowany przez najbardziej uznanych kreatorów w świecie mody. Zostały docenione i pokochane przez wybitnych projektantów, są również motywem przewodnim głośnej kampanii reklamowej marki Stelli McCartney, której gwiazdą została sama Kate Moss.

Zamki dominują także w jesiennej kolekcji Jay Ahr, dopełniły kolekcję Alexandra Wanga dla domu mody Balenciaga, pojawiły się także w stylizacjach Anthony Vaccarello. W ślad za wybitnymi kreatorami mody podążyła Zara, przygotowując kolekcję butów zdobionych suwakami, a projektantka Ania „Truffe” zachwyca różnorodnością oryginalnej biżuterii wykonanej z zamków błyskawicznych.

„Biżuteria z zamków to trend rozwijający się już od kilku lat, ale w światowej modzie będzie mocno eksponowany w nadchodzącym sezonie. Jak widać suwak może być wykorzystywany na mnóstwo różnych sposobów nadając kreacjom wyjątkowej unikalności i stylu. Moje projekty powstają już od blisko 2 lat. Za każdym razem wywołują jednocześnie zdziwienie i ogromne zainteresowanie. Najważniejsze, aby kobiety mogły wyglądać i czuć się nadzwyczaj pięknie i oryginalnie. To jest zawsze moim celem, a zamek błyskawiczny, elementy Swarovskiego, czy ręcznie malowane guziki z czeskiego szkła pomagają to osiągnąć. Materiały musza być zawsze starannie wyselekcjonowane i wysokiej jakości…” – mówi Ania „Truffe”.

Bez względu na to, czy szukasz nowych oryginalnych kreacji, czy wyjątkowych dodatków zamek błyskawiczny to absolutny hit w świecie mody na zbliżający się sezon.