Jak nieustająco zachwycać przez 7 dni w tygodniu?

Peter Lux, stylista head&shoulders, proponuje stylizacje na każdy dzień tygodnia, które można stworzyć dzięki nowej kolekcji Thick & Strong – włosy gęste i mocne.

PONIEDZIAŁEK: włosy modelowane na okrągłej szczotce na dobry początek tygodnia

Ta klasyczna fryzura jest bardzo szybka i łatwa w stylizacji. Co więcej – sprawi, że Twoje gęste, pełne objętości włosy będą przyciągać spojrzenia innych.

Krok 1: Podstawą do przygotowania tej stylizacji jest właściwa pielęgnacja włosów. Aby włosy były zdrowe i mocne, rekomenduję użycie niezawodnego szamponu przeciwłupieżowego, np. head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne. Dla lepszego efektu, wmasuj w skórę głowy tonik z tej samej linii.

Krok 2: Przy pomocy dużej szczotki z naturalnym włosiem podziel włosy na grube pasma. Górne pasma podepnij, aby nie przeszkadzały Ci w stylizacji. Modelowanie rozpocznij od dołu, od włosów nad karkiem, stopniowo przechodząc do tych na czubku głowy.

Krok 3: Dla gładkiego wykończenia fryzury, strumień powietrza suszarki skieruj od nasady włosów powoli przesuwając go w kierunku końcówek. Zachowaj szczególną dbałość przy modelowaniu pasm wokół twarzy – by uzyskać sprężyste wywinięcie, delikatnie wykręć na szczotce końce włosów na zewnątrz. Całość utrwal niewielką ilością lakieru do włosów.

WTOREK: oryginalny warkocz na kawę z przyjaciółką

Warkocz zapleciony z boku głowy to stylowe, ale jednocześnie bardzo swobodne uczesanie. Fryzura jest niezwykle łatwa do przygotowania. Jedyne, czego wymaga to objętość, która podkreśli nieformalny charakter tej stylizacji.

Krok 1: Aby wykonać tę fryzurę, włosy muszą być gęste i odporne na uszkodzenia. Zacznij więc od pielęgnacji – szamponu lub szamponu z odżywką oraz toniku z kolekcji head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne.

Krok 2: Wysusz włosy używając dużej okrągłej szczotki. To doda włosom super objętości. Już po pierwszym użyciu toniku nadającego supergęstość włosy będą gęstsze i mocniejsze.

Krok 3: Zbierz wszystkie włosy po jednej stronie głowy i podziel je na trzy części. Pasma nie muszą być równe i starannie rozdzielone – urok tej stylizacji polega na jej nieuporządkowanym charakterze. Nie przejmuj się niespiętymi pasmami włosów wokół twarzy, są nawet pożądane.

Krok 4: Zapleć warkocz i zwiąż go elastyczną gumką nieciągnącą włosów. Następnie rozluźnij splot poprzez delikatne pociąganie poszczególnych pasm włosów, aby stworzyć efekt braku wykończenia. Utrwal fryzurę całość spryskując niewielką ilością lakieru do włosów.

ŚRODA: Delikatne fale zrobią wrażenie na randce

Fale to piękna i ponadczasowa stylizacja, która da Ci pewność, że wyglądasz świetnie i przyciągasz spojrzenia wszystkich wokół. Te delikatne loki idealnie podkreślą Twoje gęste, zdrowo wyglądające włosy.

Krok 1: Pielęgnacja włosów jest niezwykle ważnym krokiem dla końcowego efektu tej fryzury. Rekomenduję użycie niezawodnego szamponu przeciwłupieżowego, np. head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne, by włosy były zdrowsze, mocniejsze i gęstsze. Efekt najlepiej wzmocnić poprzez wmasowanie w skórę głowy toniku nadającego supergęstość z tej samej linii.

Krok 2: Delikatnie osusz włosy suszarką, a następnie rozgrzej średniej grubości lokówkę. Podziel włosy na części. Układanie fal zacznij od tyłu głowy, stopniowo przechodząc do włosów bliżej twarzy. Niewielkie pasmo włosów owiń wokół lokówki i przytrzymaj 15 – 20 sekund. Pamiętaj, aby wszystkie pasma nawijać w tę samą stronę. Pozwoli to na uzyskanie gładkich i spójnych loków.

Krok 3: Delikatnie przeczesz loki szczotką z naturalnego włosia, aby uzyskać efekt luźnych fal. Fryzurę utrwal niewielką ilością lakieru do włosów.

CZWARTEK: Kok banan – profesjonalny look na spotkanie lub rozmowę o pracę

Ta stylizacja wnosi odrobinę finezji do klasycznego upięcia włosów w kok i pokazuje, jak wiele może zmienić większa objętość włosów. Dla lepszych efektów użyj linii head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne.

Krok 1: Fryzura wymaga zdrowo wyglądających włosów, dlatego polecam użycie dodającej gęstości head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne, która zadba o Twoje włosy i skórę głowy, wzmocni każde włókno włosa i ochroni je przed uszkodzeniami.

Krok 2: Wysusz włosy używając grubej okrągłej szczotki – doda to włosom extra objętości u nasady. Następnie podziel włosy na trzy części: pasma wokół twarzy i dwa kucyki – jeden na czubku, a drugi z tyłu głowy.

Krok 3: Delikatnie natapiruj kucyk na czubku głowy, aby uzyskać dodatkową objętość, a następnie połącz oba kucyki. Zwiń je razem w elegancki kok i podepnij wsuwkami.

Krok 4: Pasma wokół twarzy podepnij wsuwkami do koka. Wyciągnij kilka małych pasemek na czubku głowy, aby nadać stylizacji nieformalny charakter. Całość dokładnie utrwal lakierem do włosów.

PIĄTEK: Pleciony kok na rodzinne spotkanie

Ta naturalna stylizacja nigdy nie wychodzi z mody – jest uniwersalna zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Krok 1: Pielęgnację rozpoczynamy od użycia szamponu lub szamponu z odżywką oraz toniku z kolekcji head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne. Nowa linia pielęgnuje skórę głowy i włosy oraz nadaje im natychmiastową oraz długotrwałą gęstość, dzięki czemu są one idealną bazą do stworzenia pełnego objętości koka.

Krok 2: Wysusz włosy używając dużej okrągłej szczotki, co doda włosom super objętości. Aby osiągnąć gładkie wykończenie, po wysuszeniu włosów ustaw strumień suszarki na zimny podmuch
i skieruj go od czubka głowy do końcówek.

Krok 3:  Pochyl głowę w dół i starannie zbierz włosy w kucyk na czubku głowy. Zwiąż go nieciągnącą gumką do włosów, a następnie podziel na dwie części. Każdą z osobna skręć przed owinięciem ich wokół siebie, aby uzyskać efekt splotu.

Krok 4: Owiń splecione włosy tak, aby powstał kok i podepnij je wsuwkami. Całość spryskaj lakierem do włosów, aby utrwalić fryzurę.

SOBOTA: Błyszczące loki na wieczorne wyjście z przyjaciółmi

Ta pełna blasku stylizacja sprawi, że będziesz się wyróżniała z tłumu i przyciągała wszystkie spojrzenia.

Krok 1: Fryzura wymaga łatwych do ułożenia włosów o zwiększonej objętości, dlatego polecam pielęgnację przy użyciu linii head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne.

Krok 2: Susz włosy grubymi partiami używając okrągłej szczotki z naturalnym włosiem. To pomoże uzyskać objętość oraz połysk. Fale ułóż przy pomocy średniej grubości lokówki – podziel włosy na partie, a stylizację zacznij od tyłu głowy, stopniowo przechodząc do pasm wokół twarzy. Środkowe partie włosów owiń wokół lokówki i przytrzymaj chwilę. Każdy świeżo wykonany lok podepnij wsuwką. Upewnij się, że za każdym razem nawijasz włosy w tą samą stronę, pozwoli to na uzyskanie gładkich
loków.

Krok 3: Wyjmij wszystkie wsuwki i delikatnie przeczesz włosy dużą szczotką. Wygładź włosy także dłonią, aby nadać fryzurze pożądany kształt. Całość utrwal nabłyszczającym lakierem do włosów.

NIEDZIELA: kucyk na leniwe popołudnie

Kucyk to klasyczne uczesanie, idealne na każdą okazję. Możesz jednak dodać mu charakteru poprzez zwiększenie objętości fryzury. Taki efekt pasuje każdej z nas!

Krok 1: Zadbaj o swoje włosy również w dzień wolny i zastosuj kolekcję head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne, która ochroni włosy, zwiększy ich objętość i pomoże zapobiec uszkodzeniom. Efekt będzie natychmiastowy, a Twoje włosy będą odpowiednio przygotowane do stworzenia tej stylizacji.

Krok 2: Susz włosy jak zwykle, jednak na koniec suszenia pochyl głowę w dół, a strumień ciepłego powietrza suszarki skieruj na nasadę włosów. Pozwoli to na uzyskanie extra objętości. Następnie zbierz wszystkie włosy po jednej stronie i zwiąż gumką.

Krok 3: Podziel kucyk na kilka partii. Przy pomocy grubej lokówki zakręć kilka dużych, luźnych fal, które nadadzą kucykowi kształt i dodatkową objętość. Rozczesz włosy palcami i delikatnie utrwal je lakierem do włosów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj