Na WF w dobrym stylu!

Wygodny i funkcjonalny strój podczas sportowych zajęć to podstawa. Marka McKinley z myślą o potrzebach uczniów przygotowała specjalną kolekcję ubrań odpowiednią zarówno na lekcje WF-u jak i na pozaszkolne aktywności. Kolekcja dostępna jest w salonach sieci sprzedaży INTERSPORT.

Koszulka przede wszystkim powinna oddychać

Podczas wysiłku organizm produkuje ciepło, które uwalnia się na zewnątrz. Dlatego ważne jest by koszulka, którą dziecko ma na sobie, była uszyta z oddychającej tkaniny. Marka Mckinley oferuje funkcyjne koszulki z serii Kirwee. Dzięki zastosowanej technologii DRY-PLUS materiał odprowadza wilgoć na zewnątrz i zapobiega niekomfortowemu uczuciu mokrej tkaniny. Ponad to delikatnie chłodzi ciało, a zastosowany filtr UV 30+, chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Co ważne, odpowiedni krój nie krępuje ruchów dziecka. Koszulki Kirwee dostępne są w wersji dla dziewczynek i chłopców w rozmiarach od 116 cm do 176 cm.

 Na chłodniejsze dni

Niższa temperatura powietrza nie oznacza spędzania czasu w pomieszczeniu. Rześkie powietrze aktywizuje organizm np. do biegania. Trzeba jednak pamiętać, by odpowiednio ubrać dziecko, by się nie przeziębiło. Ciepłe i komfortowe polary McKinley Inanga oraz Frasertown to dobra propozycja dla uczniów. Bluzy można nosić solo, bądź jako drugą warstwę np. pod kurtką membranową. Polary wykonane są z wysokogatunkowego fleec’u, który stanowi skuteczną ochronę przed zimnem i wiatrem. Bluzy posiadają dwie praktyczne kieszenie z przodu, które pozwalają szybko ogrzać zmarznięte dłonie dziecka. Polary Inanga dodatkowo wyposażone są w kaptur. Propozycje dostępne są w różnych kolorach, odpowiednich dla chłopców i dziewczynek, w rozmiarach od 98 cm do 122 cm (McKinley Inanga) oraz od 116 cm do 176 cm (McKinley Frasetown).