Dwa razy więcej nierutynowego żelu pod prysznic Original Source

Kąpiel w tropikalnym deszczu z soczystego mleczka kokosowego? Wanna pełna dojrzałych, dorodnych malin? Cytrusowe orzeźwienie? Tak nierutynowe doznania zapewnia Original Source! Więc jeśli ze smutkiem spoglądasz na kończącą się butelkę ulubionego żelu pod prysznic, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Original Source jest już dostępny w nowym, większym opakowaniu, tak byś mógł się cieszyć swoim ulubionym zapachem dwa razy dłużej!

Original Source to wegańska marka żeli pod prysznic i płynów do kąpieli, która nieustannie prowadzi krucjatę przeciwko temu co nudne i szare, odganiając rutynę dnia codziennego. Znak rozpoznawczy? Zaskakujące połączenia naturalnych i soczyście kolorowych mikstur, które intensywnie pachną i pobudzają nawet te najbardziej uśpione zmysły.

Marka nieustannie się zmienia się, aby swoim fanom serwować zawsze to co najlepsze, wyjątkowe i nierutynowe. Jeśli marzyłeś o podwójnej porcji pobudzenia pod prysznicem, mamy dobrą wiadomość! Nowe, dwa razy większe opakowanie Original Source (500ml),  zostało stworzone, po to byś mógł podwójnie cieszyć się eksplozją koloru i zapachu w Twojej łazience, a także dzielić się nią z przyjaciółmi. Kwaśna i orzeźwiająca cytryna, a może soczyste mango? Wybór należy do Ciebie! My gwarantujemy podwójnie nierutynową przyjemność pod prysznicem, dzięki której nie będziesz już ze smutkiem spoglądał na kończącą się butelkę ulubionego żelu.

Każdy wariant zapachowy ma również swoją historię opisaną na etykiecie produktu. Czy wiesz, że…soczyste maliny, które znajdują się w Original Source Raspberry & Vanilla dojrzewały w brytyjskim słońcu przez 82 dni? A do produkcji Original Source Lime wykorzystano  aż 80 prawdziwych limonek? Original Source rekomenduje: Poznaj historię swojego ulubionego wariantu, ciesz się nim i dziel z przyjaciółmi! Zapewnij swojej łazience kolorowy i designerski wygląd, a wszystko po to by nudzie i rutynie powiedzieć stanowcze NIE!