SI-MI – nowa marka w BoutiqueLaMode.com

Luźne kroje, uniwersalne kolory oraz wysokiej jakości materiały – tak w skrócie można scharakteryzować projekty marki SI-MI, od dziś dostępnej również w BoutiqueLaMode.com.

Założona w 2013 roku marka SI-MI adresowana jest do osób ceniących oryginalny styl rodem z londyńskich ulic, kobiet dynamicznych, nowoczesnych, niezależnych, cieszących się życiem, dla których strój jest ważną formą ekspresji. To ubrania z pazurem, które wykraczają poza schemat sezonowych kolekcji. Szyte wyłącznie z najwyższej jakości włoskich tkanin, proste w swojej formie i funkcjonalne – t-shirty, topy, luźne sukienki, oversize’owe tuniki, swetry, płaszcze, spodnie oraz szorty, jak również czapki i torby.

SI-MI to nieskończona dowolność zestawień w zależności od nastroju czy okazji, a wybrane modele można nosić na wiele różnych sposobów.

SI-MI to koncept inny niż wszystkie, gdyż nie ma tu sezonowych kolekcji, nowości pojawiają sie cały czas, co miesiąc wchodzi do sprzedaży wiele nowych propozycji, a ulubione modele wracają w różnych odsłonach.

SI-MI to wolność – wyboru, stylizacji i wyrażania siebie.

Już od dziś kolekcja SI-MI poszerza ofertę BoutiqueLaMode.com, a większość proponowanych projektów dostępnych jest w butiku na wyłączność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj