Lustrzane dzieła sztuki w 9design

Kare design Lustro Gorgeous Oval 70x50 cmJeśli do tej pory słowo ‘lustro’ kojarzyło Ci się wyłącznie z prostokątną, szklaną taflą, teraz to się zmieni! Lustrzane nowości 9design dokonują przewrotu w myśleniu o tym przedmiocie codziennego użytku, sprawiając, że funkcja dekoracyjna staje się tak samo ważna, a czasami nawet ważniejsza, od strony praktycznej.

Innowacyjne, abstrakcyjne kształty, rezygnacja z jednolitej tafli szkła na rzecz wielu mniejszych „lusterek” tworzących zaskakującą całość, ramy czarujące kolorystyką i zadziwiające formą

– lustra marki Kare Design przekraczają granice i pokazują nowe możliwości tak w sposobie projektowania, jak i dekorowania. Poruszają wyobraźnię i sprawiają, że już nie musimy ograniczać się do prostej, jednorodnej formy.

Liczne możliwości wyboru wśród rozmiarów, kształtów i stylistyk sprawiają, że możemy dobrać lustro idealnie pasujące do aranżacji naszego wnętrza. Glamour czy barok, lofty, wnętrza klasyczne czy eklektyczne – każdy znajdzie coś dla siebie. A co najważniejsze: lustro nie będzie

już tylko i wyłącznie przedmiotem służącym do przeglądania się czy optycznie powiększającym przestrzeń, od teraz będzie ono także wyjątkową, oryginalną dekoracją, swoistym lustrzanym dziełem sztuki.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj