Premiera kolekcji wiosna-lato od Hector & Karger na gali Forbes

Choć zima nie odpuszcza czas już na zaprezentowanie trendów na zbliżający się sezon!

Hector & Karger nie zawiódł, w miniony weekend, w trakcie Wielkiej Gali Forbes premierę miały najnowsze projekty duetu.

Hektor Świtalski i Robert Karger na Wielką Galę Forbes w hotelu Hilton stworzyli kilkanaście stylizacji prosto z kolekcji na sezon wiosna-lato 2014.

W kolekcji, która została zadedykowana aktywnym, dynamicznym i nowoczesnym kobietom wystąpiły modelki z agencji Model Plus, Orange oraz D’vision, a w tym finalistki Top Model – Zuzanna Kołodziejczyk oraz Renata Kurczab.

Modele składające się na kolekcję wiosna-lato 2014, to do tej pory najbardziej ekskluzywne projekty młodych projektantów. Znajdziemy w niej zarówno wieczorowe jak i koktajlowe czy biznesowe kreacje. A wszystko stworzone na bazie luksusowych tkanin, w tym skór w niespotykanych wzorach i kolorach.

W kolekcji nie zabrakło również kultowej już bluzy z oversizowym zamkiem, która stała się ulubieńcem Zosi Ślotały, Joanny Horodyńskiej, Oli Kisio, czy Patrycji Kazadi.

Całość stylizacji uzupełniła luksusowa biżuteria ze skóry płaszczki marki De Galluchatt oraz kolekcja butów najlepszych włoskich marek: Giuseppe Zanotti, Casadei i Semilla.