LOVE, LOVE, LOVE

DADO DESIGNKartka z misiem, kolejna pluszowa maskotka, kubek z serduszkiem…a może designerski projekt prosto z Włoch? W tym przypadku odpowiedź jest prosta. Jeśli zależy nam na pozytywnym zaskoczeniu ukochanej osoby, warto wykazać się pomysłem, ale jeśli brakuje Ci inspiracji warto odwiedzić jeden z showroomów z oryginalnymi dodatkami.

Walentynkowe inspiracje przydadzą się podczas planowania romantycznego wieczoru. Warto pomyśleć między innymi o odpowiednim, nastrojowym oświetleniu. Ciekawe gadżety pomogą wykreować taki klimat, a jednym z nich jest oryginalna lampka LOVE marki SLIDE, oferowana w warszawskim showroomie DADO DESIGN.

LOVE by SLIDE

Lampa została zaprojektowana w 2008 roku przez utalentowanego Włocha Stefano Giovannoni, który zawarł w niej prawdziwą włoską namiętność. LOVE dostępna jest w dwóch wersjach – wolnostojącej i do zawieszenia. Każda z nich dodatkowo w opcji: podświetlana matowa lub niepodświetlana lakierowana. Idealnie wpasuje się do każdego wnętrza, któremu chcemy dodać lekko pop-artowy, emocjonalny charakter.

* * *

Prezentowana lampa to nie tylko niepowtarzalny design, ale i wysoka jakość wykonania. Dostępna jest w showroomie DADO DESIGN oraz sklepie internetowym – www.dadodesign.pl. Showroom ma w swojej ofercie takie marki jak: SLIDE, VARIER, INFINITI, L.KLEIBER, EMECO, GABER, VITA RIGA CHAIR, QISDESIGN, FONTANA ARTE, ARTI E MESTIERI, tekstylia KVADRAT, zapachy CULTI oraz porcelanę KAHLA. DADO DESIGN to miejsce dla ludzi ceniących nowoczesny, niebanalny wystrój wnętrz i designerskie meble tworzone przez światowych projektantów.