Płyn do kąpieli – ORIGINAL SOURCE ORANGE & LIQUORICE, czyli wanna pełna słodkości

Original Source Orange & Liquorice layoutZimno? Szaro? Buro?… Ale nie z ORIGINAL SOURCE! Tak jak zima co roku zaskakuje drogowców, tak nierutynowa marka kosmetyków do kąpieli zaskakuje ciekawymi połączeniami składników. Płyn do kąpieli ORIGINAL SOURCE Orange & Liquorice to zamknięte w designerskiej butelce soczyste, skąpane słońcem pomarańcze i słodka lukrecja. Wszystko po to, by powiedzieć stanowcze NIE zimowej rutynie! Z tą miksturą Twoje zmysły z pewnością nie zamienią się w sopel lodu, lecz będą rozgrzane i pobudzone do czerwoności!

Pamiętacie słodki wariant żelu pod prysznic otulony uroczym norweskim sweterkiem w renifery? Mamy dobrą wiadomość! Na mrozy i chłody specjalnie dla Was ORIGINAL SOURCE przygotował wersję Orange & Liquorice w formie płynu do kąpieli. Tak, tak, ten niezwykle aromatyczny zestaw smaków i zapachów pozwoli Ci przetrwać zimową szarugę i zafunduje nierutynowy odpoczynek i relaks. Spraw sobie kąpiel, która wprowadzi się w błogi stan upojenia i pomoże oderwać się od szarej rzeczywistości. Z płynem do kąpieli ORIGINAL SOURCE Orange & Liquorice Twoja łazienka niemal eksploduje od przyjemnej woni piany, a codzienna kąpiel będzie tak słodko zakręcona jak skręcone są paski lukrecji. Tylko nie pomyl tej butelki ze słoikiem słodkości! To do dzieła. Powiedz NIE zimowej rutynie!

Ciekawostka: Czy wiesz, że lukrecja nazywana jest „czarnym złotem”? To ze względu na jej liczne dobroczynne właściwości wykorzystywane w wielu dziedzinach m.in. w medycynie, kosmetyce czy w kuchni. Macie ochotę na złoto w nierutynowej postaci?

Rekomendowana cena detaliczna płynu do kąpieli ORIGINAL SOURCE: 8,59 zł.

Pojemność: 500 ml.

ORIGINAL SOURCE to marka intensywnie kolorowych i naturalnie pachnących żeli pod prysznic i płynów do kąpieli. To co ją wyróżnia, to przede wszystkim zaskakujące i ciekawe połączenia składników ukrytych w designerskich opakowaniach. Puste butelki nadają się do recyklingu lub do powtórnego przetworzenia. Wszelka inwencja twórcza w tej materii jest mile widziana. Każdy produkt ORIGINAL SOURCE powstaje na bazie naturalnych ekstraktów i posiada certyfikat The Vegan Society. Wszystko po to, by walczyć z codzienną nudą i rutyną nie tylko w łazience!