Kolekcje Mariusza Przybylskiego dostępne on-line

mariusz przybylski e sklep butikUbrania projektowane przez Mariusza Przybylskiego są już dostępne on-line. Właśnie „otworzył się” internetowy butik projektanta, w którym miłośnicy jego stylu będą mogli kupić wybrane projekty z kolekcji pokazowych, ale przede wszystkim pełną ofertę linii philosophy by Mariusz Przybylski.

Po wiosennej premierze linii basic – philosophy by Mariusz Przybylski i otwarciu pierwszego autorskiego butiku (przy ulicy Wilczej 8 w Warszawie), przyszedł czas na udostępnienie ubrań Mariusza Przybylskiego klientom w całej Polsce. Na stronie projektanta pojawił sklep internetowy, w którym można kupić ubrania sygnowane philosophy by Mariusz Przybylski w bardzo przystępnych cenach.

Tańsza, casualowa linia zachowała wszystkie elementy charakterystyczne dla dotychczasowych projektów Przybylskiego – minimalistyczny, elegancki design, nowoczesne kroje, wysokiej jakości materiały i dbałość o wykończenia. Butik oferuje bardzo różnorodny zestawy damskich i męskich ubrań – oprócz kurtek, płaszczy, spodni, bluz i koszul – w linii philosophy by Mariusz Przybylski znajdują się również T-shirty i legginsy, ale także torby i akcesoria.

Umożliwienie zakupu ubrań przez internet to naturalna droga rozwoju marki Mariusz Przybylski i odpowiedź na wymagania współczesnego rynku. Obecność w sieci to szansa na dostępność kolekcji dla odbiorców w całym kraju, a nawet poza jej granicami.

Strona butiku: www.butik.mariuszprzybylski.com

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj