„Przyłapani na modzie” – listopad 2013

„Chcę wydobyć z krakowskich ulic jak najwięcej, pokazać różnorodność ludzi i to, że każdy z nich tworzy osobną, niepowtarzalną, stylową opowieść. Postaram się by było ciekawie, kolorowo i modnie” – tak Robert Purwin obiecywał na swoim blogu www.mr-faceless.blogspot.com. Obietnicy dotrzymał, zwłaszcza w kolejnej odsłonie akcji Galerii Krakowskiej „Przyłapani na modzie”.

Mimo niesprzyjającej pogody autorowi bloga MR. FACELESS bez problemu udało się znaleźć ciekawie ubrane osoby w Galerii Krakowskiej. Do grona „przyłapanych” dzięki Robertowi dołączyła Ewelina w kapeluszu z motywami zwierzęcymi, który nie tylko przyciągał wzrok, ale także dodał jej tajemniczości i pazura. Z kolei Patrycja postawiła na kontrast, do czarnej bluzy, spodni oraz granatowego płaszcza założyła białe buty i złoty zegarek. Natomiast „Przyłapani na modzie” przez blogera mężczyźni: Piotr i Daniel wybrali klasyczne, eleganckie kolory przede wszystkim czerń.

W kolejnej odsłonie listopadowej akcji „Przyłapanych na modzie” Galeria Krakowska postawiła nie tylko na oryginalne stylizacje, ale także wygodne oraz dostosowane do zimowej aury! Jak udowodnili klienci Galerii w zimie także można wyglądać kolorowo i modnie. Kinga zestawiła płaszcz w panterkę z beżowymi tenisówkami. Adrianna postawiła na klasyczne zestawienie, czyli połączenie bieli i czerni, całość przełamała złotym naszyjnikiem. Z kolei Arkadiusz zestawił szarą kurtkę i szalik z malinowym swetrem, do tego dodał także szelki. Jak się po raz kolejny okazało klasyczna czerń wciąż jest w modzie, na co dowodem była stylizacja Sebastiana.