FASHION DEMOCRACY w Blue City

Po raz kolejny młodzi polscy projektanci zaprezentują swoje unikalne kolekcje ubrań podczas dwóch wyjątkowych edycji targów mody w CH Blue City. Podczas pierwszego z modowych wydarzeń Fashion Democracy, które odbędzie się w dniach 2–5 grudnia, projektanci pomogą stworzyć odwiedzającym oryginalne zimowe stylizacje oraz podpowiedzą, jak wybrać udany prezent mikołajkowy.

Fashion Democracy to idealne miejsce, by rozejrzeć się za nietuzinkowymi prezentami świątecznymi dla rodziny i przyjaciół. Dodatkowo dzięki fantastycznej akcji „Kup pluszaka dla dzieciaka” klienci będą mogli jeszcze bardziej poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Projektanci postanowili przekazać podarunki dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży, by umilić im zimowy czas.

Zgodnie z ideą Fashion Democracy impreza jest kierowana nie tylko do osób lubiących bawić się modą i śledzących najnowsze trendy, ale przede wszystkim do tych, którzy na co dzień nie zajrzeliby do autorskich butików czołowych polskich projektantów. Dzięki Fashion Democracy mają okazję przekonać się, że ubranie od projektanta to niekoniecznie ekstrawagancja.

(Lokalizacja: CH Blue City, poziom „-1”, Czas: 2–5 grudnia 2013 r.)

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj