Enzo rozszerza męską ofertę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

enzo - Auchan Bydgoszcz (2)enzo - Auchan BydgoszczW piątek 29 listopada do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz dołączył kolejny już salon z modą męską – Enzo. W lokalu o powierzchni ponad 85 mkw. panowie znajdą szeroki wybór eleganckich koszul czy marynarek na każdą okazję.

Obecna na polskim rynku od 1993 roku marka Enzo oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży męskiej charakteryzującej się nowoczesnym wzornictwem i modną kolorystyką. W otwartym w piątek 29 listopada salonie o powierzchni 85,81 mkw., poszukujący eleganckiego stroju panowie odnajdą bogatą ofertę koszul, marynarek czy krawatów w rozsądnej cenie. Salon Enzo oferuje również kolekcję odzieży casual’owej oraz wysokiej jakości wyroby w nietypowych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie odpowiedni strój.

Enzo to już druga marka oferująca odzież męską, która dołączyła do grona najemców CH Auchan Bydgoszcz w tym miesiącu. W poniedziałek 18 listopada swój lokal w galerii handlowej otworzyła również marka Lavard.