Pożegnanie Natalii Piguły przed wyjazdem na Miss Intercontinental 2013

W poniedziałek, 2 grudnia w Berlinie rozpoczęło się zgrupowanie jednego z najstarszych międzynarodowych konkursów piękności – Miss Intercontinental 2013. Polskę reprezentuje Miss Polonia Województwa Łódzkiego i finalistka konkursu Miss Polonia 2012, Natalia Piguła z Łodzi. Finał konkursu odbędzie się 14 grudnia w Magdeburgu. W konkursie weźmie udział prawie 70 kandydatek z całego świata.

W Andrzejkową noc odbyło się wyjątkowe pożegnanie naszej Miss przed wyjazdem na konkurs. Podczas wydarzenia w restauracji Pod 5 Aniołami Natalia Piguła zaprezentowała swoje główne stroje na Miss Intercontinental: złotą suknię finałową projektu Arkadiusza Taraski, strój narodowy na motywach łowickich projektu Mai Koteckiej, który zaprezentuje na pokazie strojów narodowych oraz strój narodowy na finał wykonany ze 100 letniej góralskiej chusty projekty Anety Larysy Knap.

Podczas wieczoru nie zabrakło także andrzejowej wróżby dla naszej Miss Polonia: „Widać w kartach dwa tytuły, może być to jedno z pierwszych miejsc i nagroda dodatkowa. Możesz liczyć na poparcie męskiej części jury. W konkursie będziesz miała jedną, mocną konkurentkę, w pewien sposób będzie do Ciebie podobna, ale to Ty wygrasz rywalizację”.

Natalia Piguła jest studentką Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Od kilku lat pracuje jako modelka. Jej zainteresowania to fotografia, modeling oraz snowboarding. Wymiary naszej Miss to 88-62-92, wzrost 175cm.

Trzymamy kciuki za naszą Miss !!

fot. Kinga Wasilewska / IGO-ART

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj