Buty Merrell Snowbound Drift Mid Waterproof na rodzinny wypad w góry

48362_Snowbound Drift Mid WP_449zł 48974_Snowbound Drift Mid WP_449złDamski model Merrell Snowbound Drift Mid Waterproof z kolekcji jesień-zima 2013 to funkcjonalne buty outdoroowe, które sprawdzą się podczas rodzinnego wyjazdu w góry.

Piesze wędrówki, bitwy na śnieżki z dziećmi i długie powroty ze stoku to tylko część wyzwań, którym musi sprostać obuwie podczas rodzinnego wypadu w góry. Snowbound Drift Mid Waterproof posiadają elastyczną podeszwę, zaawansowany system neutralizowania wstrząsów oraz wierzch wykonany z szybkoschnących materiałów, które zapewnią komfort użytkowania w zimowych warunkach. Technologie Merrell zadbają o bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Snowbound Drift Mid Waterproof sprawdzą się nawet w niskich temperaturach. W butach zastosowano izolację M-Select Warm , która składa się z mikroprzestrzeni zatrzymujących ciepło ciała. Polarowa wyściółka Merrell Conductor i wkładka termiczna Merrell Active Heat sprawią, że stopy nie zmarzną podczas wielogodzinnego przebywania na świeżym powietrzu. Wędrówki w głębokim śniegu czy niespodziewany deszcz nie są straszne butom Merrell. Technologia M-Select Dry zapewni ochronę przed wiatrem i wodą oraz skutecznie odprowadzi wilgoć.

Poduszka powietrzna w podeszwie środkowej Merrell Air Cushion Midsole amortyzuje wstrząsy i poprawia stabilność. Podeszwa zewnętrzna ze znakiem M-Select Grip zapewni dobrą przyczepność w każdym terenie. W butach Merrell spędzisz dzień na świeżym powietrzu aktywnie i wygodnie.

Buty występują w kolorze czarnym i beżowym.

Cena Merrell Snowbound Drift Mid Waterproof: 449 zł