Black Friday w salonach Empik i Cyber Week na empik.com

Salon Empik  (2) Salon Empik  (3)Empik i empik.com inaugurują sezon świątecznych zakupów. Już w najbliższy piątek – 29 listopada br. – we wszystkich salonach Empik w ramach akcji promocyjnej na wzór amerykańskiego „Black Friday” – klienci będą mogli kupić 3 produkty z oferty Empiku, płacąc tylko za dwa!  Z kolei klienci empik.com już od poniedziałku 2 grudnia br. mogą wybierać w ofercie atrakcyjnych promocji w ramach organizowanego Cyber Week.

Black Friday w Empiku!

W Stanach Zjednoczonych „Black Friday” to już tradycja. Nazajutrz po Dniu Dziękczynienia sklepy oferują klientom liczne promocje i rabaty.  Ta akcja inauguruje sezon świątecznych zakupów. W tym roku Empik w ślad za największymi międzynarodowymi sieciami handlowymi  przygotował atrakcyjną ofertę na 29 listopada.

„Analiza wyników sprzedaży w tym dniu w poprzednich latach jednoznacznie wskazuje, że duża grupa klientów Empiku właśnie od ostatniego piątku listopada rozpoczyna intensywne poszukiwania świątecznych prezentów. Już wtedy mogą skorzystać z pełnej i kompleksowej oferty świątecznej na półkach i polują na oferty promocyjne. Ten trend umacnia się z roku na rok. W 2012 r. odnotowaliśmy 32,7% dynamikę ilości sprzedanych produktów. Zatem to zachowania konsumenckie wyznaczają start sezonu świątecznego i zmotywowały nas do otwartego komunikowania idei Black Friday na polskim rynku” – komentuje Olaf Szymanowski, Prezes Empiku.

W ostatni piątek listopada dziesiątki tysięcy produktów z oferty salonów Empik zostaną objęte ofertą 2 +1. W jej ramach klient, który wybierze trzy produkty, płaci tylko za dwa, a najtańszy otrzymuje za darmo. Z oferty wyłączone są jedynie multimedia, prasa, bileteria, karty prezentowe oraz artykuły impulsowe. Promocja dotyczy wszystkich salonów Empik z wyjątkiem outletów.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.empik.com/regulaminy-empiku

Spośród kategorii Empiku największą popularnością cieszyły się w ostatni piątek listopada 2012 r.: oryginalne gadżety z oferty pozawydawniczej (+41,6%), płyty z muzyką i filmy na DVD (+29,2%) oraz książki (+23,2%). Należą one do najbardziej pożądanych, a jednocześnie uniwersalnych podarunków.

Świąteczny Cyber Week z empik.com!

Od poniedziałku – 2 grudnia br. – święto zakupów przenosi się do internetu. W Europie i Stanach Zjednoczonych sklepy internetowe oferują produkty w promocyjnych cenach z okazji Cyber Monday. Empik.com idzie siedem kroków dalej, inaugurując akcję Cyber Week i przedłużając czas trwania ofert specjalnych na cały tydzień, aż do niedzieli 8 grudnia br. włącznie!

„Zeszłoroczna jednodniowa akcja w „Cyfrowy Poniedziałek” była ogromnym sukcesem. 26 listopada 2012 r. odnotowaliśmy wzrost przychodów o 184 proc. r/r i wzrost liczby wizyt blisko o 100 proc. Stąd decyzja o przedłużeniu tegorocznych promocji i umożliwieniu klientom spokojnego wyboru świątecznych zakupów” – wyjaśnia Michał Grom, Prezes empik.com.

W ramach Cyber Week klienci codziennie znajdą na empik.com nową pulę produktów w specjalnych, obniżonych cenach. Promocjami objęte będą hity ostatnich miesięcy – zarówno książki, muzyka i filmy, jak i nowe kategorie, m.in.: multimedia, MP3, gadżety, zabawki czy perfumy. W tym czasie, poza darmową dostawą do blisko 200 salonów Empik w całej Polsce, empik.com oferuje bezpłatną dostawę Pocztą Polską przy zamówieniach od 19,99 zł.

Akcja Empiku i empik.com jest doskonałą okazją do wcześniejszego zakupu prezentów świątecznych i uniknięcia przedświątecznej  gorączki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj