Milionowa użytkowniczka na 5. urodziny Szafy.pl!

szafa pl - Tabeta na 5 urodziny19 listopada 2013 roku serwis internetowy Szafa.pl obchodzi swoje 5 urodziny. Wydarzenie zbiegło się w czasie z przekroczeniem wyjątkowej liczby miliona użytkowniczek serwisu.

Milionowa użytkowniczka została zauważona i otrzymała prezent w postaci kuponu o wartości 1 000 zł. na zakupy na Szafie.pl. Użytkowniczka na co dzień mieszkająca w Irlandii, była mile zaskoczona prezentem i z radością wydała całą kwotę.

„Bardzo się cieszę, że od 2008 roku udało nam się zgromadzić rzeszę aktywnych użytkowniczek, a na nasze urodziny otrzymaliśmy prezent w postaci milionowej użytkowniczki – mamy co świętować!”, powiedział Andrzej Domagała, Prezes Grupy Szafa.pl

Szafa.pl liczy obecnie 1 060 306 użytkowników wśród nich 94% stanowią kobiety. Serwis zgromadził już ponad 3,5 mln ubrań, z pewnością dlatego ponad 80% użytkowniczek odwiedza Szafę.pl codziennie, tworząc unikatową społeczność. Szafowiczki odwiedzają forum Szafiarenka.pl i nawiązują nowe znajomości, które z czasem przeradzają się w przyjaźnie.

„Ja przez Szafę poznałam kilka fajnych osób. Znajomość przeniosła się później na inne portale, a na koniec poza świat wirtualny. Chociaż dzielą nas 3 godziny drogi, spotykamy się raz na pół roku. Gdyby nie odległość, to spotkania byłyby częstsze!”, mówi jedna z użytkowniczek.

Z okazji 5. urodzin Szafa.pl przygotowała specjalną akcję dla swoich użytkowniczek. Akcja „Poznajmy się!” zachęcała użytkowniczki do przesyłania swojego zdjęcia, a z nadesłanych zdjęć powstała specjalna tapeta na stronie głównej ze zdjęciami użytkowniczek.

„Serwis od 2008 roku cały czas zmienia się i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowniczek. W przyszłości planujemy uprościć wiele elementów, żeby korzystanie z Szafy.pl było maksymalnie intuicyjne, kupowanie jeszcze przyjemniejsze, a nasza społeczność bardziej zintegrowana” – mówi Andrzej Domagała.

Szafa.pl to nie tylko przyjemność kupowania, to także doskonałe miejsce, gdzie można zarobić sprzedając swoje ubrania. Najbardziej aktywne użytkowniczki potrafią zarobić miesięcznie ponad 2 tys. zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj