Natalia Piguła na Miss Intercontinental 2013

Agencja Impresaryjna Igo-Art z przyjemnością informuje, że polską reprezentantką w międzynarodowym konkursie piękności Miss Intercontinental 2013 będzie Miss Polonia Województwa Łódzkiego i finalistka konkursu Miss Polonia 2012, Natalia Piguła z Łodzi. Finał konkursu odbędzie się 14 grudnia w Magdeburgu.

Pierwsza edycja konkursu Miss Intercontinental odbyła się w 1971 roku. Obecnie panująca Miss pochodzi z Wenezueli. Organizatorem konkursu jest World Beauty Organization z siedzibą w Panamie. Konkurs Miss Intercontinental jest jednym z najstarszych corocznie odbywających się konkursów piękności na świecie.

Natalia Piguła jest studentką Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Pochodzi z Łodzi i w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012. Reprezentowała nasz region w ogólnopolskich wyborach Miss Polonia 2012 gdzie znalazła się w ścisłym finale. Od kilku lat pracuje jako modelka. Jej zainteresowania to fotografia, modeling oraz sporty zimowe w szczególności snowboarding. Wymiary naszej Miss to 88-62-92, wzrost 175cm.

Wkrótce więcej informacji na temat przygotowań Natalii do konkursu m.in. projekt sukni finałowej oraz stroju narodowego.