Nowa kolekcja produktów do stylizacji paznokci marki IsaDora na sezon jesień/ zima 2013

Najnowsza linia do paznokci na sezon jesień/ zima 2013 w wydaniu IsaDory to zabawa kolorami i teksturami. Szaleństwo kolorów, błysk i brokat – to wyróżni nasze dłonie tej jesieni. Koniec z nudą i jednolitym kolorem. Czas na karnawałowe szaleństwo! Wyraź siebie i daj się ponieść zabawie barwą.

Kolekcja jesień/ zima 2013 to trzy niestandardowe, nowości produktowe. Lakiery Sugar Crush, Spray przyspieszający wysychanie paznokci IsaDora Quick Dry Nail spray oraz szaleństwo koloru − China Nail Art – Black Lacquer.

china-isadoraIsaDora – China Nail Art

Kolekcja lakierów do paznokci China Nail Art inspirowana jest kulturą oraz sztuką Chin. Wpływ tego regionu jest coraz częściej i wyraźniej widoczny w modzie oraz motywach dekoracyjnych. Chiny są otwarte na świat, mając niesamowity dorobek kulturalny oraz historyczny, którym pragną się dzielić. Uwidaczniają również wielkość starożytnych skarbów kultury, które są wciąż żywe w Chinach, dzięki symbolom takim jak: potężny Smok, dynastie Ming i Tang, cesarzowie Chin oraz wiele innych.

China Nail Art – Black Lacquer jest kolekją 9 lakierów do paznokci z zawartośią nietypowego brokatu kosmetycznego, który tworzy spektakularny efekt przy zaaplikowaniu go na wierzchu czarnej, bądź zerwonej bazy.

Kolory China Nail Art: 60 Chop Sticks, 63 Tai-Pan, 67 Dynasti.

Kolory bazy Wonder Nail: 191 Black Lacquer, 643 Chelsea Red.

Sposób użycia: Nałóż na płytkę paznokcia wybrany kolor bazy. Po wyschnięciu pokryj paznokieć jednym z lakierów China Nail Art, nakładając go ściśle przy sobie, dokładnie przyciskając pędzelek do płytki.

Cena: 29zł / 6ml

sugar-isa-doraIsaDora – Sugar Crush

Sugar Crush Nails to kolekcja lakierów przeznaczona dla osób lubiących zabawę kolorem. Lakier dzięki zawartości połyskujących drobinek sprawi, że kolor Twoich paznokci już nigdy nie umknie niczyjej uwadze. Podczas wysychania powierzchnia paznokcia tworzy zaskakujący efekt „cukrowych paznokci”. Dzięki Sugar Crush Nails, Twoje paznokcie będą wyglądały jak pokryte kolorowymi drobinkami cukru. Lakier charakteryzuje się zarówno nietypowym, ale i długotrwałym efektem − utrzymuje się na płytce paznokcia aż do 7 dni!

Kolory: 100 Diamond Crush, 102 Metal Crush, 116 Gold Crush, 118 Black Crush.

Sposób użycia:

1. Zastosuj 1-2 warstwy.

2. Pozwól lakierowi dokładnie wyschnąć pomiędzy poszczególnymi aplikacjami.

Cena: 31zł / 6ml

QuiDryNaiSpr-isadoraIsaDora Quick Dry Nail Spray – Szybkoschnący wysuszacz do paznokci

Dla niecierpliwych osób IsaDora wprowadza ułatwienie podczas stylizacji paznokci − spray przyspieszający wysychanie lakieru. Dzięki Quick Dry Nail spray, możesz skrócić czas oczekiwania na wyschnięcie płytki nawet o połowę. Spray sprawia, że rozpuszczalnik zawarty w lakierze odparowuje szybciej, skracając czas czekania na gotowy efekt.

Produkt ma podwójne zastosowanie: może być używane zarówno pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw lakieru, jak i po ostatniej aplikacji.

Sposób użycia: Spray powinien być aplikowany w odległości 10 cm od powierzchni paznokcia, wzdłuż płytki w obu kierunkach.

Cena: 29zł / 75ml

Produkty IsaDora z kolekcji jesień/ zima 2013 do stylizacji paznokci dostępne są w perfumeriach prywatnych na terenie Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj